Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerikadan gelen var mı yakın zamanda?

roket adam

Öne çıkan mesajlar

iyi fikir esasinda magazadan indirimden git bir paket al parfumden, fisini sakla..dondugunde nispeten benzeyen cakmasini millete fisi gostere gostere sat -kakala-- bir fisle 20 kisiye satarsin en az.. parfum ne kadar 130 dolar ustune de 100 tl ben kar koyuyorum abi 530 ama sana 500 olsun hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

iyi fikir esasinda magazadan indirimden git bir paket al parfumden, fisini sakla..dondugunde nispeten benzeyen cakmasini millete fisi gostere gostere sat -kakala-- bir fisle 20 kisiye satarsin en az.. parfum ne kadar 130 dolar ustune de 100 tl ben kar koyuyorum abi 530 ama sana 500 olsun hadi..

(facepalm)
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Amerikadan gelecek olan var ise benim de siparişim var ya %10 komisyon öderim. Elgato HD60S, Rode NT-USB ve Sennheiser Game One. 50-60$ civarında da size komisyon kalıyor.

(facepalm) (facepalm) (facepalm) (facepalm)

bu da ayrı manyak.... sipariş versene amazon.de'den gelsin 10 günde
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Farketmez her türlü dolar euro kur farkından daha pahalıya geliyor + vergi muhabbeti de cabası.

Sennheiser game one, 173 euro'ya kapına kadar geliyor. 690 lira yani

eh amerikadan alsan ve %10 komisyon veriyorum diyorsun, 670 lira gibi bişeye geliyo. 20 lira için o kadar efora, beklemeye değer mi? zaten 660 liralık kulaklık alıyorsun yani. 20 lira daha ver pzts günü elinde olsun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...