Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jahrein

calimero

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
ekşiden alıntı:

böyle bir konu mizah konusu ya da espri olamaz yani ya da ben görmedim duymadım.

şu çok daha gerizekalıca bi beyan. Şundan rahatsız olup da bu adama yüklenmeniz ayrıca gerizekalılık. Madem gerizekalılıklar üzerinden gidiyoruz. Sevip sevmemek başka da artık klişeleşmiş olan "onun adı da x bunun adı da x o zaman bunun adı mustafa x olsun" esprisini yapmış adam. Güzel espri, kötü espri dersin başka da hani bunu "MOSTOFO KOMOLO KÖPÖK DÖDÖ" şeklinde yorumlamak gerçekten ağır zeka geriliği gerektiriyor kanımca.

Ne bilim Akit TV falan yapsa kasıt ara da jahrein meh yani.
Sosyal ağlarda paylaş

olmasi gereken, adamin cikip ozur dilemesi, hata yaptim, milli bir degeri espiri konusuna dondurdum, bi anda agzimdan kacti falan demesi lazim.

ama o bile atayi asagilama sucuyla hakkinda sorusturma acilmasini engellemez. bi de sosyal medya oldugu icin agirlastirilmis ha mahrumiyetine kadar yolu var yani temelde. bisi cikar cikmaz o ayri
Sosyal ağlarda paylaş

Buradan da benzer muhabbetler yuzunden atildiydi jahrein dallamasi. O yuzden yaptiklari sasirtici deigl. Asil sasirtici olan, kendi takipcileri dahil herkese dur durak bilmeden hakaret eden tip icin `ay ama daha samimi` diye takilanlar. Akil mantik almiyor cidden...
Sosyal ağlarda paylaş

valla bence artık bu tip şeyleri aşmamız gerekiyor ama işte "toplumun hassasiyeti" mevzusuna girildi mi işin içinden çıkılamıyor malesef. herkes her şeyden nem kapıyor mübarek.

Tim said:

Xenocide said:

yok benim yayınımı dün 2 kişi izliyodu :/

Link ver takip edeyim. Denk geldikce baltalarim. O oyle mi oynanir, bu boyle mi vurulur derim.

oh jahrein başlığında kendi reklamım fuck yeah http://twitch.tv/xynocidetv
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...