Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 30. Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe | 07.05.2017 - 19.00

Holy

Öne çıkan mesajlar

zeka sorunu olan ne yazıkki senin gibi taraftarlar, her maç öncesi hakem belli olduktan maç sonuna kadar hakem şöyle, hakem böyle, fenerasyon, oyunlar oynanıyor bize kafası hakim. Sonra da bileğimizle yendik, en şerefli takımız masallarıyla kendinizi avutuyorsunuz. Yav her maç yapmayın bari. Sonra zeka sorunu falan var diye bilmiş bilmiş konuşuyosun :D.
Sosyal ağlarda paylaş

her maçta ypıyor olunması, bunun yanlış veriler üzerinden gittiğini açıklamaya yeterli mi peki?

fırat aydınus diye gerçekten de popüler bir hakemin, vodafone arenada ilk kez, deplasman da dahil olmak üzere çok daha uzun süre sonra beşiktaş maçına görevlendirilmesi ve bu maçın da şampiyonluğu belirlemede çok önemli bir fenerbahçe derbisi olmasına rağmen verilmesine "ses çıkarmamak" (size göre ağlamak oluyor) mı normal davranış?

kendi takımlarınız 2 tane pas yapamıyorken farkında değilsiniz hakemlerin ne kadar kötü ve takımlara sistematik şekilde yaklaştıklarına. Beşiktaş o veya bu takım olarak değil..

Başakşehir son 3 maçında 4 tane hakem hatası ile gol attı. Bu goller olmasa fenerbahçe belki 2. durumda olucak şu anda, siz hala beşiktaşlılar ağlıyor diye bişey tutturmuşsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki hakem maci duzgun yonetince taraftar/yonetim cikip ozur diliyor mu?

Maksat camur at izi kalsin. Taa yillar once hatirlarim gene BJK - GS maci Besiktaslilar WOT lari diziyordu C Cakir hakkinda o zaman daha bu kadar ust seviye degildi. Hic penalti vermezmis BJK dusmaniymis filan. Mac noldu Besiktas penalti aldi (hakli olarak) maci kazandi.
Kimse cikip da ozur dilemedi.

Ama besiktaslilar bunu hep yapiyor yekeyeke sonuna kadar hakli. Her mac oncesi ayni sey biz de ayni seyleri yaziyoruz. Herkes size dusman, herkes sizin aleyhinize calisiyor. Takim 2 sene ustuste sampiyon olacak hala bitmiyor, ciddi kompleks olmus artik.
Cuneyt eyyamci
Firat tetikci
Bulent hokkabaz
Gocek GS'li
Mete besiktas cocugu dendigi icin su an BJK aleyhinde

Hakem kalmadi arkadas.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkıyla penaltı çaldı diye neden özür diliyelim?

Şu söylediğin hakem yorumlarına kendin karşı çıkabilir misin?

Bülent yıldırım : başakşehir rize maçında eyyamcılığın kitabını yazdı

cüneyt : uefa maç vermiyor artık onlar da farkına vardı

mete : en son antalya maçında aboubakarı nasıl attığı ortada

fırat : fifa kokartını söktürdü bir avrupa maçından sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkiyla penalti caldigi icin degil, mac oncesi gereksiz yere daha ortada fol yok yumurta yokken adamin henuz yonetmedigi macta bok atildigi icin ozur dilemek o.

Ben hakemler super demiyorum ki. Hakemler ozel olarak besiktas aleyhine degiller onu diyorum sadece. Hakemlerin kotu olmasi baska konu herkesin besiktas dusmani olmasi baska konu ki bu kafa olundugundan her mac oncesi ayni geyikler yapiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Eh tabiki biri atanacak maca...
Yukarida yazdim iste baska hakem kalmadi. Herkes icin birsey yazabilirsin istedikten sonra.
Turkiyede belli standartin ustunde 4-5 hakem var iste max. Hepsininde cok dandik yonettigi maclar oldu. Hepsinin bircok takimin aleyhine/lehine hatasi olmustur. O mantikla hakem bulamazsin.

Genc hakem denmesinin nedeni o zaten. Genc hakem o kadar mac yonetmediginden haliyle hata yapmis olma olasiligi dusuk oluyor. O gencler daha yetenekli hakem olduklarindan degil. Onlar da bir hata yapsa genclik menclik farketmez
Sosyal ağlarda paylaş

sotto bomboş konuşuyorsun abi elbet biri atanacak işte 4-5 hakem, maçtan sonra konuş vs vs. maçtan sonra konuşunca da önce konuşmuyordunuz diyeceksin çoluk çocuk mu eğlendiriyoruz burada?

iki gün önce maç yönetmesini bırak bu herifin (ki devre arası fiziksel testten geçemeyen bir hakem 3-4 gün arayla maça çıkacak) daha geçen hafta gs-fb derbisini yönetmedi mi? bana 4 günde iki maça çıkan, üstüste iki derbi yöneten, bir büyük takımın maçlarına sezon içinde %35 gibi bir istatistikle yönettiği bir durum söyle biz de bu sene normal diyelim.

ancak goygoy yapıyorsunuz başka bir olay yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Her mac istinasiz her hakem icin ayni mesajlari atan besiktas taraftari bosbos konusmuyor ben bos konusuyorum lel. Hakemden baska bisi konustugunuz yok arkadas.
Gecen sene de eminim sayfalarca konusulmustur noldu Besiktas sampiyon olmadi mi. Adam daha maci yonetmemis bile. Cikti catir catir yonetti cikip bosuna yazmisiz helal diyecek misiniz mactan sonra? Aksi halde olacak wotlari tahmin edebiliyoruz cunku
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bi anlatıyosunuz ki sanki bjk kendi kendine oynayacak maçı, hakemin kondisyonu yeterli değilse fenere de yeterli değil. hoş bu hakem yerine kim gelse ayrı goy goy yapardınız bi farkı yok. her maç aynı muhabbetleri yapıyorsunuz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

her maç başı aynı şeyi yazan boş konuşuyor benim ona bir itirazım yok ama şu yeaa bırak lafları da bomboş. ben dolu konuştum işte az üstte neden yanlış bir atama olduğunu söyledim. buna söyleyecek lafınız yok hala aynı yerde sayıklıyorsunuz varsa bir örnek gösterin bilelim. çıksın düzgün yönetsin düzgün yönetti de derim.
Sosyal ağlarda paylaş

fener vurur ya

bjk'nin orta sahadaki istasyonu gg, necip oğuzhan tolgay üçlüsü çıkmadığı sürece pek şans tanımıyorum.

beraberlik bekliyordum da atiba'dan sonra o ihtimalde pek kalmadı bence.

fener'in leş olması dışında hiçbir avantajı yok bjk'nin. her yandan defo veriyor takım.

cenk'in falan 11 başlayacağını da hesaba katıyorum tabii ki. ve hatta çok sevsem de atınç 11 başlarsa da patlarız. mitrovic'i de sildiğine göre kurt hoca başka opsiyon kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...