Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Logitech G303 Gaming Mouse

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

Selamlar. Pati içinde Rival 300'ü elime büyük geldiği için satıp G303 almıştım vatandan. Şimdi de kafayı G403'ün kablosuzuna taktım, input lag falan yok gibi bir şey artık onu almak istiyorum. Bu yüzden yine patiden almak isteyen varsa satayım. 150 teleye bırakırım.

Sensörü FPS için en iyi sensörlerden, eli büyük olmayan claw ve fingertip tutanlar için ideal.
Sosyal ağlarda paylaş

bende 402 olmasına ve memnun olmama rağmen geçende tesadüfen vatanda ucuza görüp kaptım hemen. sensörü g502'dekiyle aynı (pixart 3366, en iyi sensor şu an piyasadaki). claw veya fingertip kullanıcılarını mutlu eder ben palmciyim ona rağmen fiyatı görünce aldımasdf. he benim fiyat balta değildir ben şansa böyle aldım normal fiyatı 200-250 kağıt. istediği 150 iyi yani bulamazsınız bu fiyata sıfır

Sosyal ağlarda paylaş

Claiborne said:

forumda mouse swap gibi bir şey olsa ne güzel olur aslında. mouse al beğenmezsen sat yenisini al uzun iş

ben biriyle yaptım swap ya, kimdi hatırlamıyorum. deathadder vs 502. aslında 502'den de memnun değilim de, deathadder benim parmaklardan öle bi kayıyordu ki, çile gibiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...