Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

imgur.com?

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Şöyle birşey de olabilir hem redirector hem de bu scripti kullanıyorsan böyle bir hata alman doğal.
Yönlendirme kuralını *imgur.com>kageurufu.net tarzı birşey yaptıysan yeni mirror 0imgur.com olduğu için redirector 0kageurufu.net olarak çevirmiş olabilir.

aklıma başka mantıklı birşey gelmedi senin konu ile alakalı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu işlere biraz geç kaldım. şirkette girebilmek için ben de yapıcam artık script falan neyse.

ad3m said:

Link şu: https://greasyfork.org/en/scripts/35130-imgur-mirror-modified

bunu kullanabilmek için ne indirmem gerekiyor şimdi? böyle okumadan etmeden hazırcılık ediyorum farkındayım ama kimbilir kaç sayfa öncesinde kaldı bu bilgiler ^^
Sosyal ağlarda paylaş

reddit de engelli abi mirror sayfa lazım gösterebilmek için o resimleri misal sen buraya linki atınca paticik thumb oluşturuyor redditin engelli olmadığı bir blokta olduğu için de sorunsuz görebiliyorsun.

ps: Eğer sadece single image işi ise çözülür duckduckgo falan üzerinden ama gifv zart zurt çalışmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

buraya link olarak koyunca çıktı ama direk tıklayınca açılmıyor, garip

Ekledim reddit redirect özelliğini de config panel ile beraber. Default kapalı geliyor bu özellik fazla test etmediğim ve gavurlarında scripti yüklediğini varsaydığım için. Bu özelliği açmak için scripti 2.2 ye güncelledikten sonra violentmonkey iconuna tıklayıp script komutlarından imgur mirror confige tıklayıp

Reddit redirecti tickleyip devam edebilirsin gezinmeye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...