Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

İzlerkenden bahsediyoruz ya. Mithrain'den buraya geldi muhabbet yanlış değilsem. Oynarken dediğin gibi o heyecan, o korku mikemmel. Mesela ben tumblr kızı gibi yağmur yağarken 2 katlı evlerin 2. katında herkes bi yöne bakarken beklemeyi çok seviyorum. Ayrı bi haz.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

duvarın arkasını görüyorsun abi daha ne olacak tactical advantage. adam kafasını çıkarmadan karşı binayı gözlüyor. içeri girmeden kamerayı yukarı kaldırıp camdan içeri bakıyor. falan falan.

abi oda olmasa surprissee mother fucker diye karşına çıkacak adam. boyle hiç olmassa kim var orda ne oluyor diye bakabiliyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

abim aldı bugün oyunu.
duo girdik
kapıyı açmayı falan öğretiyorum, hani silah-mermi-modlama falan daha hiç bir şey yok.

neyse adam 10 dakikada baktım çantayı falan değiştirmiş anladım ben modunda. işte anlatıyorum bak burası tünel şöyle loot var bilmemne, adam haritada mavi daire falan var diyor hala.

koşturduk iki adam gördü sıktı öldürdü, biraz daha gittik 2 kişi aldı. bu arada 30 mermisi varmış sadece fasda çantaya mermi atmıyormuş adam. otomatik geliyor sanıyormuş üstünden geçince. neyse biraz gittik ben iki kişi aldım birinci olduk. adamın ilk oyunu ve birinci oldu façsafs
Sosyal ağlarda paylaş

bonuSimo said:

sabonis said:

ooooooooooooooh mama
haftaya no crosshair - 1st person olarak hardcore server ve optimizasyon patchi geliyormuş.

kaynak var mı bunun için
çok lazım böyle bişey

lirik söyledi yayında.
bu hafta patch gelecek zaten orası kesin, içerik detayını tam vermemişler twitter'da: https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/852768347716435968
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...