Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Apocrypha

Xenus

Öne çıkan mesajlar

ben de şu reroll sistemini tasarlayanlara çok pis laflar hazırladım.
zulüm resmen.
hayır madem böyle bi puştluk yapıcaksınız reroll imkanı vermeyin de kaderimizi kabullenip kuzu kuzu oynayalım, ümit veriyorlar debelenip duruyoruz.
first pick düzgün gelene kadar rerollatıcaksanız bu sistem niye var, onu custom seçtirin geri kalanında random gidersiniz.

bu arada clear cache ile resetlenmiyo di mi, clear data yapıp sonra update yükletmek lazım her seferinde?
Sosyal ağlarda paylaş

shadowfury valla bu japon gacha felaketi çok feci, gbf'de de bu reroll olayı var gmail ile. ben üşenip yapmamıştım ama dediğim gibi üşenmeyip yapın burada şayet oyunda özellikle istediğiniz bir char varsa. yoksa uğraşmayın ama evet. aksi halde almanız yıllar sürebilir veya hiç olmayabilir. gbf'de 8000$ harcayıp istediği charı alamayan adamın haberi vardı lol.

o gökkuşağı renkli currency bu oyunda da farmlanamıyor olsa gerek. oyunda kısıtlı miktarda var ve event harici tekrar edinilemiyor bütün content bitince. o 10'luk summon'ı mumla ararsınız yani oyun sararsa şayet.

%100 emin değilim ama öyle olması lazım çünkü premium currency, no-lifer ile ödeyen adam aynı durumda değil bu oyunlarda zamanı basınca.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

shadowfury valla bu japon gacha felaketi çok feci, gbf'de de bu reroll olayı var gmail ile. ben üşenip yapmamıştım ama dediğim gibi üşenmeyip yapın burada şayet oyunda özellikle istediğiniz bir char varsa. yoksa uğraşmayın ama evet. aksi halde almanız yıllar sürebilir veya hiç olmayabilir. gbf'de 8000$ harcayıp istediği charı alamayan adamın haberi vardı lol.

o gökkuşağı renkli currency bu oyunda da farmlanamıyor olsa gerek. oyunda kısıtlı miktarda var ve event harici tekrar edinilemiyor bütün content bitince. o 10'luk summon'ı mumla ararsınız yani oyun sararsa şayet.

%100 emin değilim ama öyle olması lazım çünkü premium currency, no-lifer ile ödeyen adam aynı durumda değil bu oyunlarda zamanı basınca.

Currency droprate filan ileride nasıl?
Şimdi ben tutorial bitene kadar 2x10 + 5x1 basıp sonra resetliyorum, daha hızlı bir yolu var mı biraz daha ilerle şuradan sonra resetle filan gibisinden?
Tutorialı tekrar tekrar oynayıp durmak resmen ömür törpüsü.

Bir de şu data transfer işi nasıl oluyor?
Mesela ilk free summonla güzel bir şey çıkınca import kodunu alsam kenara yazsam diyelim.
Üstüne currency ile 2.summonı deneyip beğenmeyince transfer koduna geri dönücem tabi. Bu transfer kodu tekrar kullanılamayacak. 2. summonu tekrar denemeden önce aynı noktadan tekrar kod alabilecekmiyim?

KenshinHimura said:

nerden indiriyonuz olm bu gocukları bizim appstore da yok

şurada linki var
Kaede said:

https://pastebin.com/Hp918cqA

şurada ayrıntılı anlatıyor

ben manyak gibi waver herkül reroll kasmıycam ama hoşuma giden birileri çıkana kadar devam ediyorum 5* şart değil

Sosyal ağlarda paylaş

yok baska yolu, her seferinde yeni account aciyorsun aslinda.

ilerde kumulatif bonus ile geliyor ancak, para vermeden ayda 2x10 acilir gibi content bitene kadar. sonra 50 gunde 20 veriyor

dailyleride yapip gelenleride cevirmek lazim

pay2waifu

gilgamesh/jeanne dusse misal hayatta umursamazdim bir daha kim dusucek, ne cikicak vs yi :(

neyseki caster gil dusurmek daha kolay <3
Sosyal ağlarda paylaş

Öğleden beri kaç defa resetledim hala dişe dokunur bişey gelmedi. bi Tamamo Cat düşen var onun transfer kodunu sakladım bi kenara ama benim de sağlam bişey bulamadan başlayasım yok.

Bir de şu konuya bi cevap pls.
ShadowFury said:

Bir de şu data transfer işi nasıl oluyor?
Mesela ilk free summonla güzel bir şey çıkınca import kodunu alsam kenara yazsam diyelim.
Üstüne currency ile 2.summonı deneyip beğenmeyince transfer koduna geri dönücem tabi. Bu transfer kodu tekrar kullanılamayacak. 2. summonu tekrar denemeden önce aynı noktadan tekrar kod alabilecekmiyim?

Tabi aynısı daha sonrası için de geçerli, mesela 30 saint quartz birikti summon için kullanıcam, transfer code alıp eğer tutmazsa geri sarıp tekrar denemek için kullanabiliyor muyuz?

TL/DR: Transfer code sistemi save/load gibi kullanılabiliyor mu/kısıtlaması var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

bugün hep dışarıdaydım da şimdi eve geldim, başlıyor reset süreci. akk devredışıyken abanayım sabaha kadar lol. jeanne düşsün de başka şey istemiyorum.
ShadowFury said:

Currency droprate filan ileride nasıl?
Şimdi ben tutorial bitene kadar 2x10 + 5x1 basıp sonra resetliyorum, daha hızlı bir yolu var mı biraz daha ilerle şuradan sonra resetle filan gibisinden?
Tutorialı tekrar tekrar oynayıp durmak resmen ömür törpüsü.

sorun şu ki premium currency droprate gibi bir konsept yok bu oyunlarda. gbf'de oyunun en zor encounter'ında varmış ama onu da kaldırmışlar sonra. görev ilk oynandığında bir kere sabit bir miktar veriyor sadece. onları bitirdikten sonra event görevleri ilk defa yapılınca. onun harici login bonusu ama bu son iki dediğimden çıkacak miktarlar biriktirecek kadar anlamlı değil oyun yıllarca oynanmayacaksa.

tabii bu oyun için çok bilerek emin olarak söyleyemiyorum henüz ama okuduğum ve oynadığım kadarıyla model aynı. oyuncunun çıldırıp para ödenmesi hedefleniyor. :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...