Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 22. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş | 27 Şubat Pazartesi - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

Beşiktaş bok gibi oynadı dediler ya.

Beşiktaş kötü oynamadı, böyle oynamayı tercih etti, baktı gs'nin gol atarı yok 1 puan da şampiyon yapıyor rölantide maçı bitirdi.

Oynamak istemedi demek, evet Beşiktaş şu haldeki gs'nin üstüne gitse 2 tane daha atardı en az demek.

5dk sadece oyun oynamak istedik gs topa 2 metre yaklaşamadı, ozzy'^nin şutu ile hucum sonlanmasa maç sonuna kadar ortada sıçan oynatırdık.

karşı takımda gol atacak hücüm kuracak yetenek yoksa kendini yormadan "oynamak istemeyerek" de maçı tamamlayabilirsin. böyle bir planla sahaya çıkabilirsin.

açık sanırm yeterince ?
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten yazdim Besiktas rahat oynadi yani, GS'nin durumu belli riske girmedi, rolantide oynadi aldi maci.
Yani Besiktas iyi falan oynamadi ama oynamasina gerek yoktu ki karsida uzerine gelen rakip yoktu.
Senin ya Turkce de sikinti var, oynamak istememek denmez, 1 puana razi oynamak denir, ya da baska bir yerde sikinti.
Bir de benim kariyerim Goztepe Gulbahce halisahasindan oteye gidemedi onda haklisin, sen nerde oynuyon aga?
Sosyal ağlarda paylaş

tarihi fark yapıcam die 3-2 faln macı kaybetme riskine niye girsinki. Neyin kafası bu. Mac baslarken beraberlige el sıkısalım diyecek olan takım besiktas ama 3 stoper 1 defansif bek 2 defansif ortasaha ile cıkan gs. Mac baslarken gs berabere biterse bitsin sansa bala göte bir gol atarsam üstüne yatarım kafası ile cıktı. Ama o sans bize güldü.Gsda yenik duruma düşersem nasıl toparlarımı hiç dusunmemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

Siz kimi verirdiniz maça bi Beşiktaşlılar yazsa ya bakalım delikanlı gibi cevap veren çıkacak mı?

Mete kalkavan yazmayan çıkar mı acaba?

Maçtan sonra yoklama alıyorum şimdiden söyliyim yok elektrik kesildi, internet yoktu, tatildeyim, korner verilmedi filan diyen olmasın.

valequenta said:

Banliyorlar fütursuzca. En son 2 ay ban yedim gerekce olarak kara cahil demişim karamursele. Yoksa herhangi bir maçtan sonra kaybolduğum olmamıştır.

BURADA
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

valequenta said:

Siz kimi verirdiniz maça bi Beşiktaşlılar yazsa ya bakalım delikanlı gibi cevap veren çıkacak mı?

Mete kalkavan yazmayan çıkar mı acaba?

Maçtan sonra yoklama alıyorum şimdiden söyliyim yok elektrik kesildi, internet yoktu, tatildeyim, korner verilmedi filan diyen olmasın.

valequenta said:

Banliyorlar fütursuzca. En son 2 ay ban yedim gerekce olarak kara cahil demişim karamursele. Yoksa herhangi bir maçtan sonra kaybolduğum olmamıştır.

BURADA

ZAAAAAAAAA
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

sabonis said:

madcow said:

Artık hakemler bizi ne kadar daha yokedebilir merak ediyorum. Penaltı + talisca kırmı kart mac bitecekken kırmızı gormesi gereken herifin aldıgı faulden ve yine onun ayagından gol yememiz tam bir harikalar diyarı.ız

https://twitter.com/HbrKarakartal/status/836266262074384385

şu pozisyondan bahsediliyor değil mi?

eğer doğru pozisyon buysa, lütfen bu pozisyona kırmızı isteyen kişiler oto ban alsın ya şu bölümden. allah aşkına, taraflı bakmanın, dünyayı sarı-kırmızı veya siyah beyaz veya sarı lacivert görmenin falan da bir sınırı var, yoksa da bir sınır olmalı.

sarı bile değil, hatta muhtemelen faul bile değil pozisyon. adam topa vurduktan

evet tehlikeli pozisyon, evet her şey ters gitse rakibin futbol hayatı bile bitebilir. ama ne kasıt var ne bişi. top kontrolü talisca'da, selçuk ayağını sokuyor ve şansa talisca'nın ayağını indirdiği yerde buluşuyorlar. yapacak bişi yok yani, şanssızlık.

Boşver, podolskinin atınça vurmasına ses çıkarmayan, selçuk 50. dakikada ikinci kırmızıdan atılması gerekirken Tudorun belki de maç içindeki en iyi hareketi yapıp çıkarması ile atılmaktan kurtulan selçuk hakkında çıt çıkarmayan taraflı gözlere anlatamazsın bunu. 50. dakikada 9 kişi kalacağını yokediciler idrak edemezler.

sabo ne yazmış, sabodan sonra yazabilen GSli yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

çok iğrenç bir gol ve üstüne çok uyuz bir top oynadık, çok mutlu oldum. daha güzel bir galibiyet şekli olamazdı.

yok penaltı yok kırmızı kart gibi olmayan saçma sapan şeylerin arkasına sığınacağınıza bjk 5 dk top çevirip 150 pas yaptığında bir tane pres yapmayan oyuncunuz yok diye oturun ağlayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...