Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ZTK Top 16 | Beşiktaş - Fenerbahçe @05.02.2017 20.30

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Bathory said:

Abi su gerginlikte bi macta oyle bi hareket yaparsan atar hakem. Burasi malesef premier lig degil. Su sahaya bak art niyetli olmayan 1 tane futbolcu yok. Ben bi fenerli olarak tum fenerlilerden utanirken yok kafa atmadi kafasiyla ittirdi falan. Yok iste atilacaksan agzini burnunu dagitsin vs. Muthis yorumlar geliyor gercekten.

van persi'nin tosice yaptığı hareket ne bu gerginlikte maçta?
Sosyal ağlarda paylaş

Bathory said:

Abi su gerginlikte bi macta oyle bi hareket yaparsan atar hakem. Burasi malesef premier lig degil. Su sahaya bak art niyetli olmayan 1 tane futbolcu yok. Ben bi fenerli olarak tum fenerlilerden utanirken yok kafa atmadi kafasiyla ittirdi falan. Yok iste atilacaksan agzini burnunu dagitsin vs. Muthis yorumlar geliyor gercekten.

ortamı neden gerdiriyorsun abi? persie'ye 5 kere, lens'e 5 kere sarı çıkması lazım. bizim de var sarı verilmesi gereken. yapıştır suratına sarıyı kontrolü kaybetme maçta. şu pozisyon olmasa persie görecekti kırmızıyı.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

Bathory said:

van persi'nin tosice yaptığı hareket ne bu gerginlikte maçta?

Keske onu da atsaydi. Keske rvp'yi daha once atsaydi da tosic gaza gelip atilmasaydi hatta. Ben bizimkiler bisey yapmadi, sadece tosic hatali demiyorum ki zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

o değil de ATV dizileri ne kadar kötü, hepsi tam "evet"ci zihniyet dizisi

kadınlar ağlıyor, piskopat ve kötü bakan erkekler. diziler tutucu ama bütün kadınlar açmadan seksi falan

evet maça dönelim

Evlilik programlarına alalım seni. Yeni nesil yokluktan gelmiyor ve kezbanizm çöküşte.

Maça dönersek şenol bunlara böyle sinirlenmemeleri için öğüt falan vermemiş mi! Karşıdaki adam yılların kurdu garibim tosic ilk kırmızısını yedi ( ilk kırmıız yukarda bi mesaja göre bu arada )
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...