Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ZTK Top 16 | Beşiktaş - Fenerbahçe @05.02.2017 20.30

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Bence bu mac cok abartildi ya. Bunda biraz da Besiktas'in girdigi hava sonucu mac istedigi gibi gitmeyince gerilmesi de etkili olmus olabilir. Derbilerde acik favori olmanin daha ise yaradigini hic gormedim.

Pozisyonlara gelirsek dk 1 den itibaren Oguzhan RVP arasindaki gerginligi cozemedim ama kaptanlik yapan Oguzhanin sacma sapan hareketleri daha cok goze batti.

RVP ayrica kasindi tabii, Tosic e geciriyor bir guzel ama bunu sonradan gorduk biz, hakem kacirmis olabilir gerci sari kartla gidiyordu sanki sanirim ona da Tosic mallik yapti atildi, buraya kadar bir katletme yok. Dedigim gibi tam gorememis olabilir RVP nin ne yaptigini, ama Tosicin ki kabak gibi olunca adam atti.

Bizim futbolda su sikinti var. Baska zaman yahu bu kadar kolay sari kart verilir mi bu kadar kolay verince ikinciyi veremiyorlar diyor herkes, bu sefer de hakem niye bastan cat cat sarilari vermedi diye kiziyor. Acikcasi o ilk pozisyonlarda sarilari vermemesi acayip degildi derbi gerginligi der uyarir gecersin. Ikinci de verirsin falan. Her itiraza kart verince bu sefer kirmiziyi veremiyorsun ikinciden hep bahsettigimiz bu degil miydi.

Sort meselesinin de goruntuyu izleyince tombalayla yakindan uzaktan alakasi olmadigi belli hatta RVP baya stresli gibi o an - ha kufur etmis olabilir baska birseydir Tosici cildirtan ama tombala kesin yok.

Cezalar konusunda ise kupada uygulanmiyor mu zaten - bu kadar dert etmeye gerek yok da - SG nin hareketi bence gecenin en kotusuydu. Hem sakinligiyle efendiligiyle bildigimiz SG ye yakismadi. Bastaki bu kadar gerginse - ki anlamsiz - futbolcuya da bu yansir. Yakismadi.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi niyetli bir rvp şortunu 10 saniye önce kırmızı görmesine sebep olduğu adamın suratına bakarken elini dibine kadar sokarak değil, arkasını dönüp tosic ile ilgilenmeyerek gayet düzeltebilir kendi sahasına doğru yürürken.

rvp'nin tahrik amacı gütmeden bunu yaptığına inanan sabah işe pembe unicornlara binip gidiyor, öğle yemeğinde pes pembe pamuk şeker falan yiyordur.

Bu kadar saf,temiz, pozitif düşünmenize hayranım.

Gerçi ırkçıların midesi bozulduğu için muz yiyorlardı sorry :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ooo apple welcome back.

Yok abi resimi bosver. Ben de basta oyle dusundum de goruntuyu izlersen duzeltiyor hizla, tekrar cikariyor, adam baya gergin o an ben oyle algiladim. Muhtemelen bisiy dedi kufretti Tosic o an fena sinirlendi bu da strese girince o hareketi yapti. Hic alakasi yok gozumde yani Noumayla goruntuyu izlersen hak verirsin twitter linki koyulmustu.
Dil cikarma vs mevzusunu bilmem.

Sirf goruntuye bakarsak SG de bogazliyor gibi de o da anlik birsey aslinda. Fotografi bundan sevmiyorum istedigin yere cekiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...