Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whatsapptan hacker yazdı

dylanN

Öne çıkan mesajlar

dylanN said:

Akhlaur said:

İyi de 7000 liraya 2000 liraya 4000 liraya falan 3 4 tane kulaklığım yok benim, öyle şeyleri konuşanda ben değilim zaten de önemli değil. Bi tane kulaklık aldım 350 liraya onu kullanıyorum. Herkes alım gücüne göre alıyor tabi sıkıntı yokta dylann ın ne iş yaptığını merak ettim daha önce forumda üni de turizm falan okuyordu takılıyordu öyle hatırlıyorum. Bir anda iyi yükselişe geçmiş.

Kendine gel. Ben hep zirvedeydim 😒

Bilmiyorum 5000ft lerdeyim daha seneye görüşürüz o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

İyi de 7000 liraya 2000 liraya 4000 liraya falan 3 4 tane kulaklığım yok benim, öyle şeyleri konuşanda ben değilim zaten de önemli değil. Bi tane kulaklık aldım 350 liraya onu kullanıyorum. Herkes alım gücüne göre alıyor tabi sıkıntı yokta dylann ın ne iş yaptığını merak ettim daha önce forumda üni de turizm falan okuyordu takılıyordu öyle hatırlıyorum. Bir anda iyi yükselişe geçmiş.

canerle takılıyodu
Sosyal ağlarda paylaş

Firma merkez ofisi Antalya’da olmak üzere toplam henüz tek şubede ülkemizi ziyaret eden turistlere en yüksek profesyonellik standartlarında servis sağlamaktadır.

Merkez ofisimiz ve tek şubemiz Antalya'da bulunmakta olup, ülkemizi ziyaret eden yabancı ve yerli turistlere en yüksek profesyonellik standartlarında servis sağlamaktadır.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ailenin kurduğu tezgahın başına geçmiş işte. fırsatı iyi değerlendirip güzel işlettiği sürece varlıklı olmasında bir sorun yok. hnagimiz istemeyiz.

aynı paraya kasa kuruyorsunuz diyenler de zarf atmış, onlar da biliyor 20k'ya topladığım kasanın 3-4 sene gideceğini. dilanın 10 çantası 50-60 çift ayakkabısı vardır... bu mesajı da 50 ne be fukara mıyım 250 çift var diye şakalı alıntılar zaten. zenginin şakası anca bu kadar olur çünkü. humor parayla alınmaz yaşam çeyizde saklanmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...