Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fire Emblem Echoes - Shadows of Valentia

Xenus

Öne çıkan mesajlar

heroes'u neden bıraktığımı ve başlık açmadığımı hatırladım ya, mart sonu gibi inherit skill saçmalığını eklediler, abuk sabuk oldu oyun. en son koydukları developer challenge haritalarında adam abuk sabuk herşeyi mergelemiş artık en dandini adamda bile distant counter filan var. mathilda için orb toplayayım dedim de çekilecek eziyet değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ah aptal adamlar aaaaah

5* focusta 3 hero var, ikisi aynı renk. ZERRE KADAR istemediğim dandik artlı delthea arka arkaya 2 KERE çıktı, hem 5* focus bonusumu resetledi, hem de orblarımı emdi. lanet olsun ya.

şu gacha oyunlarında hoşlanmadığım heroların hoşlandıklarım yerine çıkması kadar illet eden şey yok herhalde.

tier listte S vermişler ama. S'lik heroları anaokulu çocuklarına çizdirmeseler keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
summon süresi bitmesine 15 saat kala tekrar bir gazla başladım summona, üçüncü seferde geldi mathilda. :) ama evet, gameplay olarak pek başarılı değil ehu.

yalnız şu ara hergün arkadaşların selamlarının temsilcisi olarak lau robin'i gönderiyor sağolsun. (:P)
http://i.imgur.com/Prx8nXN.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

tüh ya, yazık olmuş. :/ azura gerçi top tier bildiğim, bonus action veren birimler kıymetli zaten. karşı takımda varken savunma hazırlaması en zor birimler benim için nuker'ı çat diye üstüme yollayabildiğinden.

ben de troll savunma takımı hazırladım, merric lider ama takımın kalanı linde, delthea ve olivia topkek. tuzağa düşmüş iki kişi. :P
Sosyal ağlarda paylaş

olivia yi levellayip 4* yapmistik zaten, 20k biriktirip 5* bile yapicaktim yani degiyor cunki, ikisi beraber maksimum troll oldu ahahaha. olivia azuraya kiyasla pasif baya, azura jilet gibi dogruyor dans etmesede :3

mathilda istiyordumda hani tirt unite oldugunu bilerek istiyordum :P guzel statli azura cikmasi yuzunden uzulmuyorum hic, daha cok sevdigim bir karakter zaten :D

yeni banner gelmis

http://www.siliconera.com/wordpress/wp-content/uploads/2017/07/20170728_005530_thumb.jpg

TEHLIKENIN FARKINDAMISINIZ?
Sosyal ağlarda paylaş

evet kalan gemleri de buna gömeceğim herhalde ama bayağı kırmızı birim eksiğim var oyunun en başından beri, neyse artık lunatic+ hedefim yok zaten şu esnada, bayağı kasınç oyun. inherit kasmak lazım da onunla da uğraşasım yok hani. gbf'de yeteri kadar kasıyorum zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
su oyundaki sansimin onda biri grand orderda olsa keske -_-

yeni bannerdan gelen beles summondan direk hector geldi

bu hafta bitane beles 5* vericek bu arada oynayanlar kacirmasin

https://i.ytimg.com/vi/T-nduUrNkhM/maxresdefault.jpg

lyn alirim direk, hic renksiz cekmiyorum ben bitane iyi oku lazim diyordum masallah horse archer koydular. lucinada baya iyi ama zaten mavi unite bollugu var :(

40k feather oldu bide kime kullasam kararsizim, reinhard in IV ler les baya benim degmiycek
Sosyal ağlarda paylaş

ya sorma bende butun orblari summer corrin icin yakiyorum, arada bi ike icin yaktim oda ryoma cikti iste asfdsd, orbsuz summondan cikmasi cok komik oldu hectorun ahahah

tam kanser team oldu ya ryoma-hector-azura-reinhard, 4star lonqularimda vardi vantage a yedirmek icin

summer corrin yok hala ama, summer xander tarafindan spooklandim :(
Sosyal ağlarda paylaş

bugun CYL ye biriktirdigim orblari gomdum gene, sirf lucina istiyorum ve mavi disinda rollamiyorum secenegim kalmadiginda

sayiyim once simdiye kadar gelen 5 yildizlari

1- delthea
2- delthea

bugun:

1-mae
2-CYL Roy
3-bir sonraki pullda CYL Ike

agliyamiyorum redditte downvote yagmuruna tutuyorlar ama ben ciddi oynamiomki bu oyunu :( 5 uniteyi veriyim lucinami verin ya uhuhuhu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...