Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rapid spacebacki nasıl bilirsiniz

Suark

Öne çıkan mesajlar

Rapid yerine Leon alınabilir...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2016-seat-leon-1.2-tsi-110-hp-style-paket-381026125/detay

İlla büyük bişeyler istiyorum diyorsan buda olabilir..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-toyota-corolla-2015-geri-gorus-navigasyon-celik-jant-siyah-cam-380282928/detay
Sosyal ağlarda paylaş

leon için kötü yorumlar gördüm orda burda
bide çok apaçi arabası, bide ufak duruyor uzaktan bakınca.

corollolar çok güzel ama 1.33 ler baya kötü performans sergiliyormuş.
Var mı kullananan? bayırda kalmasın araba? araba sollarken riske atmasın beni?

Max 50k olarak bakıorm bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

Bir önceki arabamız Skoda Octavia'ydı. O süreçte bütün Skoda'larla çok içli dışlıydım vs. hatta kardeşime az daha fabia alıyorduk, ikinci el satışı iyi olsun diye Polo tercih ettik :D

Rapid Spaceback gayet iyi araç bu arada bana kalırsa ama atanamayan Octavia diyebilirim. Hemen hemen bütün özelliklere sahip ama iç malzeme kalitesi bayağı düşük. Yani içine oturduğunda resmen kalitesiz plastik kokusu vs. alıyorsun.

Ama işte dokunmatik kapı açma özelliğine kadar her bok var. Bence o para etmez yine de üstte demişler.

Rapid Spaceback kadar çıkacaksan 2013-2014 kaliteli bir Octavia kovala çok daha iyi olur.

Bizim full 2014 Octavia'ydı işte yalan yok şuan kullandığım C180'den bin kat daha çok sevmiştim, halen arıyorum ve diyorum zaten kendi arabamı aldığımda ilk alacağım yine ya Octavia ya da Superb olur :D

C180'den kat kat daha konforluydu mesela onu arıyorum. Sürüş kalitesi olarak tabii ki kıyaslamayacağım ama güzeldi işte :D

Spaceback'e göre tahminen 10K falan fark verirsin ama gözün arkanda kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

selam c4 kullandım ben, aslında c elysee yi c4 den daha cok sevıyorum ama ncapten kotu almıs o
dizel istemiyorum ben de, genelde c4 ler beyaz ve eski sirket arabası. yinede olabilir tabi
Pordakal said:

citroen c4 düşünmez misin, 1.6 hdi yakıt tüketimi de iyi, akıp gitmesi de. en sağlam yol tutuşu olan araçlardan da biri. 50k'ya sunrooflu bile bulursun az km yapmış.

bagaj boyut iç hacim de hayvan gibi bu arada. ben koltuğu en geri çektiğim halde arkada rahat diz mesafesi kalıyo

@dark
ya octaviayı bende çok begeniorm da işte bütce meselesi biraz.50 max 50 yide çok zorlamak istemiorm
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Arkadaşımda 1.6TDI manuel cam tavanlı model var. Sanırım 2 yılı geçti alalı. Oldukça memnun iç hacminden falan. Tavan çok aşırı ısıtmıyor aracı.

Tek derdi lastiklerin yaygın ölçü olmaması sebebiyle pahalı lastik fiyatları :D Yazlık ve kışlık 2 ayrı set kullandığı için üzücü oluyor azcık.

Mevcut modellerde Bolero falan da geliyor ki fiyatına göre gayet güzel bir araç.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2.5 sene önce az daha alıyordum. Kasası falan hoşuma gitmişti ama biraz A3 çakması, iç hacmi bayağı iyi ve iç döşeme öyle darkrider'ın anlattığı kadar kötü değil. TDI ve TSI motorlu olanlarının benzin tüketimleri çok iyi ve muadillerine göre donanımlı geliyor.

Ama ikinci eli yoktu ben bakarken, sahibinden'de 1 tane ilan bulabilmiştim; modelinin başlığı bile yok. Eğer senin için 2. el önemliyse ona dikkat et; değilse al gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...