Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Keşke patide kız üyeler de olsaydı. Kız topicleri açıp konuşabilseydik...

dylanN

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

Su "abi", "beyler" ve "adam" muhabbeti misal feci bayiyor her alintida muhattap olmak ama ses cikarsam ne sjwligim kaliyor ne hassasligim. Bonec gecen senemi ne bir saat adam kelimesinin etimolojik olarak cinsiyet kastetmedigini aciklamaya kasmisti falalcy dolu gercekle bagdasmiyan bir sekilde :D

Ha benim cok sikayetim yok, katlanilir birsey. Her sert gorus bildirdigimde Reductio ad PMS e magruz kalmaktan iyidir. Apusarasi kokan threadleri zaten filtrelemyi ogrendim 15 senede :D

bence de belirtmiyor, az önce dilan'a abi diye girdim mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

benim herhangi bir konu üzerinde erkek entelijansiyası ve kadın ilişkisi gündeme gelince hemen aklıma masonlar geliyor.

geçen konuşuluyor böyle abi şöyle iyi kardeşlik falan, dedim abi niye sizin lonca kadın almıyor. böyle hemen bak şimdi sana nasıl sırlar vereceğim tonunda "konu dağılması, kavga çıkması" üzerinden anlattı. hee dedim demek yetemiyorlar kadınlara.

ben mesela kadın olsam, mason olacak olsam önce bir heriflerle aynı groundda aptallıklarını yüzlerine vura vura konuşurum. ki garipler de gelişsin, gelişememişler. sonra da çıkarır çantamı masaya vururum.

bir siz mi akıllı olabiliyorsunuz lan kıl canlıları derim.

sonra ruj da konuşursunuz allık da. hem arada kısır günü kıvamına girmemeniz için erkek de müdahale eder. resmen karma eğitim lan daha ne istiyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...