Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Keşke patide kız üyeler de olsaydı. Kız topicleri açıp konuşabilseydik...

dylanN

Öne çıkan mesajlar

dylanN said:

Yahu mesela
"note un yeni çıkan mat rujunu deneyen var mı? "
"Kızlar çatlak görünüm yaratmayan hangi marka mat ruju önerirsiniz?"
gibi gibi kendi aramızda hem eğlenip, hem öğrenip yazabilirdik.
Şimdi ben kalkıp fistan'a mı sorayım hangi mat ruju önerdiğini :))

Tatava yapma MAC al geç.

Kırmızı

Bu da erkek versiyonu öneri cevabının bundan iyisi zor bu forumda hakikaten
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

Söylediğim şeyin attention whore lukla alakası yok. Gayet olsa tadından yenmezlik bir durumun özlemini dile getirdim.
Nasıl sizler oyunlardan, futboldan vs diğer ilgi alanlarınızdan konusup tartısabiliyorsanız, aynısını biz de yapabiliriz burda diyerek bir konu yani.
Senin gelip attention whore luk yapmanı gerektircek bi durum yoktu.

Benim eşim benden fazla paticikte dolaşıyor. Ruj sorarsan umursamaz belki (paticiğe ruj yorumu okumak amacıyla girdiğini sanmıyorum) ama ortak bir ilgi alanınız varsa tartışır herhal. Mesela ahşap boyamayla çok ilgili şu sıralar. Evcil hayvanın varsa bayılır. Gereksiz amaçsız ev dekorasyonu hele üff....

di said:

Bu ayip. Yapmayin plz.

Ayıp? Bakalım. Foruma 2 yıldır bir şey yazmayan bir üye var. Bu üye aradan 2 yıl geçtikten sonra eski erkek arkadaşının, bilinen bir futbolcu olması nedeniyle açılan bir başlığa giriyor. Muhtemelen forumdan birisi söylemiş. Söylesin canım sorun yok. Ben de özel hayatımla ilgili (hernekadar kamuya mal olsa da) paticikte başlık açılsa girip bakmak isterim.

Gel gelelim... Bajazet durumu o kadar güzel açıklamış ki.. Çok özür dilerim kendisinden. Gerçekten.

bajazet said:

üçüncü sınıf sitelerin üçüncü sınıf kişilerinin üçüncü sınıf özel durumlarının üçüncü sınıf tartışmalarını yapmayabilseniz ne kadar güzel olurdu

Başka sözüm yok sayın moderatör bey.
Sosyal ağlarda paylaş

dilan sen getirseydin olurdu sanırım. geçmişte vardı yavaş yavaş eriyip gitti. evlenen var mesela copry, vanille vardı senden önce gitti sanırım. emaleth var. var daha birkaç tane daha böyle artık yazmayan. ortam olmadığı için sarmıyordur.

her forumun konsepti var. burada oyun, siyaset, futbol gibi bölümler revaçta olsa da araba da konuşuluyor, basketbol da diğer konular da.

hani hangi ruj bana en iyi gider topicleri yok elbette. kişilerin ne aradığına göre demografik yapı şekilleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim verdiğim ruj örneği sadece 'belirgin' bir örnekti. İlla ruj konuşulcak diye birşey demedim :)
Ama sonuçta kadın-kadın konuşmak fikirleşmek diye bir durum da var.
Eğer kadın pati sayısı fazla olsaydı bence güzel olurdu. Ayrıca evet benim bir kaç girişimim olmuştu bu konuda fakat sonuç hüsran tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

Benim verdiğim ruj örneği sadece 'belirgin' bir örnekti. İlla ruj konuşulcak diye birşey demedim :)
Ama sonuçta kadın-kadın konuşmak fikirleşmek diye bir durum da var.
Eğer kadın pati sayısı fazla olsaydı bence güzel olurdu. Ayrıca evet benim bir kaç girişimim olmuştu bu konuda fakat sonuç hüsran tabii.

abi kadın kadın konuşmak istiyosan kadınlar kulübü var. birton hatta site var bunla ilgili kadınlar soruyor vs. gemi gibi boku çıkardı ne yazık ki erkek potansiyelimizi de biliyoruz. her gelene yazmalar, meriçlikler falan böyle güzel yani. diğer sorunlar için başka forumlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...