Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bina ve internet altyapı sorunsalı

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Eskiden ne guzel telefon hattina 2 toplu igne batirip sizardik hatta. Simdi yok port acacaz, uzaydan siyal verecez...
Yan apartman yakinsa wifi router koysan briyle anlasip? O da zirt pirt router'i kapatir sana kota koyar sirf eglenmek icin. Sen en iyisi evi kiraya ver 1 sene, iyi interneti olan bi arkadasinin yaninda tasin.
Sosyal ağlarda paylaş

Donanimhaber e baktim

15 ay falan bekleyen olmus ya. Sanirim gidince altyapi yatirim plani soran olmus o bolgeye dair bilgi vermisler. Bi gidip zorlamak gerek olmazsa direk evden çıkıp baska ev ararim.

Gayrettepe genel merkeze dilekçe vermistik onlar başvuruyu sisli merkeze iletmis. Sisli merkezi bi zorlayıp ogrenwyim bakalim.

Bi de torpil varsa 1 haftaya olur diyorlar yok mu ttnet de calisan sdfsfs
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Up

İnternetim 2 hafta once bağlandi yaklaşık 2 aylik bekleme sonrası.

Sokakta kazı yapmadılar, mevcut sokaktaki hattan cekip binaların üzerinden getirerek benim binaya çekmişler.

En son gelmeden once ev bakmaya baslamistim tasinmak icin son kez osmanbeye telekoma gittim. Adam bana ohal sebebiyle kazı izni verilmiyor zaten yeni binalara 9 aydan once gelmez dedi.
Bu konusmadan 2 gun sonra binaya hat cekmislerdi...

Adamlarin ne yaptiklarindan haberleri yok. Kazilmayacak yeri kazilcak sanıyor 9 ay diyor 2 gune geliyor falan. Gelen ekibe soyledim ne ayak diye, daha once 8 ay dedikleri yere 15 gunde hat cektik boyle bir iletişimsizlik var dedi.

Bu hikayenin de böylece sonuna geldik.

Bu arada her gun telekomu taciz ettim. Aradim twitterdan yazdim günde 2-3 kere konustuk cagri merkezi ile, 2 tane BTk sikayeti actim falan. Toprak sahibi dilekçe vermis bi tanıdığı araya sokup oyle hızlanmis, yoksa benim başvuru inceleme aşamasındaydi daha.

Yine torpille cozulen tipik turkiye seyi iste
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
applev0dka said:

Mecidiyeköy de ciktigim evde zaten uydunet kullanıyordum nasıl mükemmel bir şey olduğunu biliyorum abi.

Olsa ondan almayip yok illa telekom diyecek kadar kamil miyim sence sdfsf pizzayi kes et ye biraz sisko

Ayrica suan 56 ping aliyorum ;)

;) ne bileyim lan okumamıştım başını.

pizzada peynir var, sağlıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...