Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 13. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 3 Aralık Cumartesi - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

Stringray said:

ne yaptı da kötü oynadı bir açıklasanız da biz de anlasak. gökhan'ın önünde sıfır yardım quaresma oynuyor. adama bindirme yap diye bir görev verilmemiş, bjk'nin normal oyununda bu stil yok zaten. fb'ye garip gelebilir göbekten oynayabilecek bir kadro yapısına sahip olmadıkları için. hasan ali ve şener'in ön plana çıkma nedenleri o fb'de. fb kanatları bindirme yapmazsa takımın pozisyon bulma ihtimali yok orta sahadaki üç kazma ile.

buna karşın fb açıkları, hadi değişmeli oynadılar diyelim sow, lens, şeşu ve volkan hiç etkili olmadılarsa bjk bekleri iyi oynamış demektir. ki gg özelinde çok pozisyon kesti sağ kanattan, maçın en net pozisyonunda van persie kademesine girerek de muhtemel bir golü engellemiş oldu. bu da yeterli zaten.

Şenol güneşmisin sen ne biliyosun gökhana ne görev verdiğini
Bek dediğin iki bindirme yapar iki orta yapar
Yapamıyorsa mikyonlarca var zaten öyle bek
Hayrını görün
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Abi napalım tabi ki ağlıcaz o harika bindirmeleri, nefis verkaçları ve yaptığı harika ortalar nefesimizi kesti.

Edit: otokorrekt

Beşiktaş'a da transferinden beri 800 dakika oynayarak doğrudan tam tamına durun söylüyorum direkt olaraknet olarak 0 gol 0 asist ile 0 gole katkıda bulunmuş ohhhhşşşşş

abi bizim alternatif beck, bizim maçları biraz izliyorsan beck ile ggnin karşılaştırılmaması gerektiğini anlarsın bence :) Hem Caner hem GG transferi bizim takımımız açısından çooooooook yararlı transferler ve bence fenere zarar da verdiler.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

CL'ye en yaklaştığıniz an bugün CL hesabinin bizim yenilmezlik serisi icin attığı twit icinde Fenerbahçe kelimesi gecmesiydi.

Bence yemeyin CL mizi lazim olur

Üç kuruşluk gruptan çıkmak için ecel terleri döküyorsunuz , Fenerbahçenin grubunun onda biri etmez
Sağlam bir rakip gelse 8 çekip bırakır
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca kısa keseceğim içtim bayaı yatacağım direktte, gs - fb maçı için iki kötü takımdan az kötü olan kazanmıştı demiştim zamanında. burada az kötü olan olmadığı için kazananda çıkmadı o kadar rezil maçtı asdfasd

saraçoğlu'nda 1 puan yine de iyidir, ben direkt mağlubiyet yazmıştım. bi kuponda bjk gol atar vardı diğerinde fb ms vardı ikisi de patladı gerçi ama olsun sadasdfs

güzel sonuç, gayet güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Abi napalım tabi ki ağlıcaz o harika bindirmeleri, nefis verkaçları ve yaptığı harika ortalar nefesimizi kesti.

Edit: otokorrekt

Beşiktaş'a da transferinden beri 800 dakika oynayarak doğrudan tam tamına durun söylüyorum direkt olaraknet olarak 0 gol 0 asist ile 0 gole katkıda bulunmuş ohhhhşşşşş

http://www.youtube.com/watch?v=48H34ukFe8g

asfsdsd

merak ettim baktım, fenerde oynadığı süre boyunca 450 dakikada mı bir mi ne tabelaya katkısı olmuş ligde ASDDASASDASD

bildiğini iddia etmiş arkadaş başka bir postta bu işleri. fenerde kahramanken bu istatistikler çok umrunda değildi.

gerçi haklı kısmen, yarı yarıya daha iyiymiş. kazık yemişiz harbi :( :( :(
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ayrıca kısa keseceğim içtim bayaı yatacağım direktte, gs - fb maçı için iki kötü takımdan az kötü olan kazanmıştı demiştim zamanında. burada az kötü olan olmadığı için kazananda çıkmadı o kadar rezil maçtı asdfasd

saraçoğlu'nda 1 puan yine de iyidir, ben direkt mağlubiyet yazmıştım. bi kuponda bjk gol atar vardı diğerinde fb ms vardı ikisi de patladı gerçi ama olsun sadasdfs

güzel sonuç, gayet güzel.

12 senedir galibiyet görmemişiniz Kadıköyde insanda azıcık utanma olur
Bundan daha kötü FB nerde bulacaksın
Akıllar kiev maçındaymış kiev kim lan
Zoryanın ligde tokatladığı takım
Bir sene şampiyon oldunuz cl gördünüz havalara bak
Harbi gazla çalışıyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

12 senedir galibiyetimiz olmayan Kadıköy'de hala galibiyetler eşit. Kazansak nolcak..

Gecen sene kaybettiğimiz kadokoy'den cikip şampiyon bitirdik sezonu

Isabetli sut ceken takimin olmadığı macta daha cok isabetsiz sut cektik diye sevinen fenerliler lul

Bokladiginiz CL ye bi katilin hele ya ondan sonra saaparsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

12 senedir galibiyet görememişiz ama halen Saraçoğlu'nda FB ile aynı sayıda galibiyetimiz var, utanmıyoruz o yüzden şahsen asdfasdfasdfasd

Kiev'e evinde koydu diye de Zorya > Kiev çekmiş adam, Kiev kim ki demiş. Zaten tartışma orada bitti de işte gereksiz harf israfı yapıyorum wot alışkanlığı yüzünden ASDADADS

Kiev kim dedi ya, tuttuğun takımın toplam Avrupa macerasından çok ŞL tecrübesi vardır son 10 yılda. Hatta GS dahil bütün Türk takımlarından fazla asdfasfdasd

Ha keza kadrosundaki adamların total Avrupa kupası tecrübesi hem kulüp hem de milli takım bazında yine büyük ihtimal FB'den de BJK'den de fazladır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...