Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

kalite aktı, danke amazon.
eski turuncu koltugumu da arkada gorebilirsiniz, ayak uzatma şeysi oldu.

https://i.hizliresim.com/VPA5my.png

Hocam şu koltuğa yandan bakınca oturduğumuz yerin ön tarafı hafif yukarıya doğru bir eğime sahip görünüyor mu acaba? Yani böyle otururken kaykılınca hafif hemen k.çta istemsiz bir ileriye kayma, tekrar g.tü toplama amacıyla vücudu doğrultma filan yapıyor musunuz? Bir de oturduğunuz yerin materyali kaymaya meyilli mi?
Şu an kullandığım koltuktan çok memnunum ama şu özelliği beni arada sinir ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu materyalde kıçınız terlemeden nasıl oturuyorsunuz?
3 dk veriyorum kendi kıçıma su içinde kalmaması için.

RedallHoor said:

DXRacer'ı iptal edip şuna döndüm, bu koca götü bu paklar abi. bir de tek bacağı böyle bağdaş kurar gibi oturuyorum ara sıra candır o nedenle

https://www.amazon.de/gp/product/B01EYHLZR6/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
Sosyal ağlarda paylaş

benim aslında tam boynuma denk geliyor, boy ile de alakalı olabilir. yukarı asagı oynatabilecegin bi sey degil, bel yastıgı o yonden avantajlı.

ama boynuma denk gelmesine ragmen tam alısamadım. daha once kullanmadıgımdan olabilir, belki de dogrusu budur. ama biraz daha ince olsaymıs tam cuk oturacakmıs. kafamın arkası bu haliyle koltuga degmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

RedallHoor said:

Kırmızı olandan verdim sipariş 770 liraya geldi.

Ürün Alt Toplamı: EUR 176,43
Posta ve Paketleme Ücreti: EUR 0,00
KDV Öncesi Toplam: EUR 176,43
KDV: EUR 0,00
Toplam:
İthalat Ücreti Depozitosu EUR 21,17

Genel Toplam: EUR 197,60
Genel Ödeme Toplamı: TRY 771,05

depozitoyu sonradan yatırıyorlar mı nedir durum?

Bende kırmızı olanın 2 hafta önce siparişini vermiştim , 660tl ye geldi , kur + 10 eu civarı da zam gelince seninki biraz pahalı olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

RedallHoor said:

DXRacer'ı iptal edip şuna döndüm, bu koca götü bu paklar abi. bir de tek bacağı böyle bağdaş kurar gibi oturuyorum ara sıra candır o nedenle

https://www.amazon.de/gp/product/B01EYHLZR6/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

ben de sürekli bacaklar masada şeklinde oturuyorum ders çalışmadığım tüm vakitlerde, sanırım dxracer vs. yerine şu linkteki tarz bir şeyler almalıyım. zayıf olduğumdan pek sorun olmuyor da oturma yerinin baya rahat olması lazım, şuan ki koltuğumu yastıkla kullanıyorum mesela (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Satıcılar türkiye gönderimlerini kapatmaya başladı. 1 hafta önce mikrodalga aldım, şimdi satmıyorlar. Columbia bot vardı 50€'ya falan geliyordu, sepete atıp son aşamaya kadar gelmiş sonra alırım diye bırakmıştım, bugün Türkiye'ye gönderilmiyor demeye başladı.

dh'de listelenen bir çok ürün için de geçerli bu.

Ha bir de ücretsiz kargo sınırını sanırım 49€'ya yükseltmişler. Yanlış alarm. Daily deal ürünü alacaktım, amazon global shipping dışında opsiyon seçtirmedi, onda da 49€ sınır ondan öyle görünmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...