Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Logan (2017)

Norak

Öne çıkan mesajlar

ulan olagan marvel filmlerinin tam tersi film. nasil olagan marvel filmi oluyor?

begendim begenmedim demek bisey. tutup yok o oyle deil demek baska bisey

filmin tek olayi olagan marvel filminden farkli olmasi.

cicek taksi izleyerek buyuyen adamlarin komplekslerini doktukleri yer mi oldu bu vizyon ben anlamiyorum. HICBIRSEY BEGENILMIYOR ABI.

hicbirsey ama. begenen insana da laf geliyor surekli falan. forumun en cirkin yeri oldu burasi gercekten.
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla patates adam var abi. ve patates olduklarını bilmiyorlar.

çoğu zaten sadece kafasının basabileceği şeyleri tüketiyor, o yüzden mainstream başlıkların hepsinde kürekle bulabiliyorsun.

forumdaki en aptal insan ben olmalı ve alurielle kümede kalma savaşı vermeliyken benim altımda bi 10-15 üye daha var sürekli cehalet spamleyen.
Sosyal ağlarda paylaş

genel olarak soyluyorum ben.

acikcasi normalde okusam filmi begenmedim cunku olagan marvel filmiydi derim en basit ayrimi yapamamis bi adami niye ciddiye alayim ki bu yuzden begenmediyse begenmesin banane

de sana patlamis oldum ben vizyonda hangi topige girsem anlamsiz bi boklama var. bi kisi bitane bisey begenmeye dursun amk.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinowhatrecup said:

senko said:

Su filme iyi kotu dersin anlarim da olagan marvel aksiyonu demek nasi bir gozlem / yorumlama yetenegidir ya
Cok ilginc

Gayet tahmin edilebilir, özelliksiz diyaloglu, bayat esprili, film demek oluyor arkadaşım. Olağan marvel filmi. Genel marvel filmlerinin özeti yani.

e tamam işte
bu film dediğin özelliklerin aksi özellik gösteriyor :)

hani civil war'a olağan marvel desen evet deriz de, şu logan'daki atmosfer bile bambaşkaydı, böyle last of us oynadıysan ordaki atmosfere yakındı. Baya uzak yani olağan marvel filmlerinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

iyi kötü neyse de bu film hangi zamanda geçiyor la ben oturtamadım hiçbir "zaman çizgisi"ne.

days of future past falan işte o filmin son sahnesinden 7 yıl sonrası falandı galiba.

şu koyulmuştu hatta bu topicte bi yerlerde:

https://www.youtube.com/watch?v=8YGHDTIUt0s
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...