Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kalandar Soğuğu

Harvey

Öne çıkan mesajlar

cok sikici duruyor yalniz. can sikici sanat filmi tadinda.

abi anliyorum onceden tr;de bi bok yoktu. adamlar kamerayi koltugun ustune birakir gibi cekim yapiyorlardi

la olm edelkrone falan var. alin urunlerini, iki tane focus pull falan yapin da az hareket gelsin ya.

oscar'a aday olup olmamasi degil super sikci olup olmamasia onemli acikasi ve son derece sikici duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

sanat dallarındaki detaylardan keyif almak falan iyice azalıyor ya. ver marveli ver her filmde şehir savaşını doyumsuz olsunlar iyice. sonra niye fakirim.

abi ben genelde director of photography agirlikli filmleri severim. yine de bunun havasi bayik abi.

roger deakins, emmanuel lubezki, vittoria storaro, stanley cortez, christopher doyle, dante spinotti gibi adamlarla bir tutamazsin yani.

kamerayi iyi bir sahne onunde fixledim, de dp karari olacaktir ama BOGUCU DERECEDE SIKICI bir sonuc verecektir.

sakin isler cikartan dp'ler de var bu yazdiklarimda ama mesela lubezki sadece revenant degil, children of men ve gravity'de kameranin anasini aglatmisti. gerci revenant icin de "koyduk, kamerayi gittik" olayi yoktu hani de, revenant denildigi icin oyle oldugunu kabul edelim.

abi diger yandan ben bu video'yu 1.14'ten sonrasina gecemiyorum. vucudumda kanserli hucreler cikiyor 1.10'dan itibaren.

sikici film = kaliteli sanatsal film
garip adamlarin fakir hayatlari = basarili film
ucuz komedi = gise basarisi
ucuz drama = sanatsal gise basarisi

oluverdi ulkede.

uzun zamandir boktan ve cok boktan ve boktan /kanser yapan filmler cekiliyor ulkede.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...