Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iOS Oyunları

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Oyle bir sey varsa ben de alirim.

Bu ilginc gorunuyor ama: https://itunes.apple.com/us/app/dungeon-village/id530445196?mt=8

Clash Royale'de de level 5 ve arena 4 oldum. Iyi ilerliyor su anda. 40TL harcadim, ama hala aldigimdan coook daha gold var elde, uzun sure yeter gibi. Dedigin gibi guncelleme icin kullaniyorum. 3-4 kere de kart aldim tek tek satan yerden guncellemeye az kaldiginda.

Egleniyorum simdi cok, ayda 26TL'lik paketi bir kere alabilirim, yeterli gibi sanirim duzgunce ilerlemek icin.

Ciddi para yatiranlarla karsilasiyorum ama, Arena 3'deyken herseyi level 6-7 yapmis, epicler dolu, level 7-8 kaleli adamlar gordum. Bu kadar para harcayacaksan Magic filan oyna yani =)

Rehber filan okumadim, Twitch izlemedim ama simdilik arena 4'te bu deste ile takiliyorum:

http://i.hizliresim.com/A38o6r.png

Mana curve pek iyi degil ama. 5-6 manalik seylere karar veremiyorum ne kullanayim.

Hem iPad'de, hem Android'de kullanabilmeyi sevdim. Bir de webde olsa tam olur. Bluestacks ile mi acsam?
Sosyal ağlarda paylaş

petrol zengini arapmış gibi harcamak lazım win olması için.

ben de arena 7 level 8'im. o kadar uzun süredir level 8'im ki. oyunda bir şeyler değişmezse 9 olabileceğimi sanmıyorum. arena 8 de göremem bu deste ile.

@gerge 3.8 elixir cost yüksek değil. normal. destenin yarısı epic kart olmuş. upgrade çok zorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
The Quest HD'nin gorev paketini de bitirdim. Bu tarz open-world oyunlardan alisik oldugumuz gibi gorev paketi daha iyiydi. Ana gorev filan daha bir konsantreydi. Epey begendim. Yenisi icin beklemedeyim artik. Daha iyiydi demeyeyim de, daha geleneksel RPG havasiydi, open-world yani gorev paketi daha kucuk oldugu icin o kadar genis degildi. Ana gorev odakliydi ama tum dunyayi gezdiren yan gorevler de vardi yine.

Araba yarisi olarak da favorimi buldum epey bir denedikten sonra, IAP da yok ustelik, bir kere aliyorsun oyunu denedikten sonra. Su: Horizon Chase. Oyun arcade, direk 90'lar kafasi. Oyle fizik filan yok.

Catan'in oyunu aldim bir de, single player olarak epey zevkli ama asil olay multi. Surekli oyun bulunuyor, simdiye kadar yarida cikip oyunu batiran da gormedim, genelde 1 saat filan guzelce oynuyor herkes. Eglenceli cok. Hep oynamak isterdim bu oyunu da oynayacak adam yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...