Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Dunlop Sport Z8 Koşu Bandı

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

Foto eklemeye üşendim de bir kırığı çıkığı falan yok, zaten olduğu yerde düşme sağa sola çarpma durumu olan alet bir değil malum :P

Aylardır kullanılmıyor bir köşede duruyor öyle, evde yer açılsın diye şansımı deniyim dedim

Fiyat: 750

ürün linki: http://www.fitnessmarketim.com/dunlop-z8-kosu-bandi-671_10.html

Kartal / Istanbul

ps: bu tarz bir ürünün ikinci eli ne eder en ufak fikrim yok sağda solda herkes 350ye satıyorsa 300e bırakırım muadil link vermeniz yeter :P

Özellikler

Hazır Programlar: 5 farklı hazır paket programı bulunuyor.
Kullanıcı Programları: 3 farklı program tasarlayıp hafızada saklayabilirsiniz. 2 farklı kalp atış hızı kontrol programı ile, koşu bandı nabzınızı kontrol altında tutabilmek için kendisi otomatik olarak eğimi ayarlar.
Gösterge: Büyük pencereli LCD göstergesinde hız, zaman,mesafe, yakılan kalori, tur sayacı, eğim ve kalp atış hızı bilgilerini görebilirsiniz. Egzersiz esnasında, profil bölümünden program grafiğini ve programın hangi aşamasında olduğunuzu takip edebilirsiniz.
Kalp Atış Hızı Ölçümü: Avuç içinden ölçer.
Uzaktan Kumanda: Kol kısımlarında bulunan uzaktan kumanda düğmeleri ile hız ve eğim ayarlanabilir.
Hız: 1.0 km/saat – 16 km/saat.
Eğim: Otomatik, 0 ile 10 arasında ayarlanabilir.
Motor Sistemi: 2 hp sürekli beygir gücüne sahiptir.
Hızlı Ayar Tuşları: Göstergedeki sayılar tuşlanarak hız/eğim istenilen seviyeye hemen çıkarılabilir.
Zemin Sistemi: Darbe emici esnek ve yumuşak zemini sayesinde eklemlere baskı yapmaz.
Koşu/Yürüme Alanı: 127 cm (B) x 45 cm (E)
Aksesuarlar: Dergi ve bardak koymak için özel alanları vardır.
Katlanma Özelliği: Var (hidrolik), tekerlekli, taşınabilir.
Cihaz Ebatları: 177 cm (B) x 78 cm (E) x 140 cm (Y),
Cihaz Ağırlığı: 82,5 kg
Katlandığındaki Ebatlar: 100 cm (B) x 78 cm (E) x 157 cm (Y)

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...