Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel: Legion (2017) - FX

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

4. bolumu izledik dun gece, mind fuck yasadik hanimla David nasil ciktiydi lan astral plane'den diye. Hatirlayamadim hala, en son Lenny/Benny ile tartisiyodu astral plane'de, sonra ne olduydu? Syd ciglik attiydi da yettim yavrum mu dediydi neydi?

Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu diziyi anlayamıyorum sanırım. Her bölümü 3-4 seferde izlemiş olmamın etkisi büyük olabilir.

Bir bölüm izliyorum, diyorum ha bu dizi içeriği böyle soyut ve yüzeysel verecek ve bana bırakacak yorum kısmını, bir bölüm izliyorum keskin hatlarla klişe aksiyon filmlerini aratmayacak içerik veriliyor. Kafam karıştı...
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

4. bolumu izledik dun gece, mind fuck yasadik hanimla David nasil ciktiydi lan astral plane'den diye. Hatirlayamadim hala, en son Lenny/Benny ile tartisiyodu astral plane'de, sonra ne olduydu? Syd ciglik attiydi da yettim yavrum mu dediydi neydi?

sen 1 hafta geriden geliyorsun o zaman. 5 çıktı en son.

lenny astralplane den çıkmasına izin vermiyordu. Sonunda lenny beraber başarabiliriz pep talkını verdikten sonra kız arkadaşını halletmek üzereler diyip tv den gösteriyor ve sinirlendiriyordu elemanı. Sonra zaten merge olur gibi görünüyorlar ve aracın önünde beliriyor. kısacası astral planeden will power tetiklenmesi ile kurtullmuş oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

di said:

sen 1 hafta geriden geliyorsun o zaman. 5 çıktı en son.

lenny astralplane den çıkmasına izin vermiyordu. Sonunda lenny beraber başarabiliriz pep talkını verdikten sonra kız arkadaşını halletmek üzereler diyip tv den gösteriyor ve sinirlendiriyordu elemanı. Sonra zaten merge olur gibi görünüyorlar ve aracın önünde beliriyor. kısacası astral planeden will power tetiklenmesi ile kurtullmuş oluyor.

Hayır yahu olurmu lenny de çıkmak istiyordu o kendi başına çıkamıyordu o yüzden zorladı yapabilirsin hedehüdü hadi diyerekten çıkmasını sağladı. Birşekilde gücü yönetmesinede izin verdi filan
Lenny bence astraldan gelme bir parazit

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Cizgiromandan spoiler

Legion'un istedigi super guce sahip alt kisilikler yaratabiliyor. Istedigi guc ama, reality warping'e kadar. Bazen bu alt kisilikler disariya cikip beden sahibi de olabiliyorlar. Legion'in kontrolunu de ele gecerebiliyorlar.

O sisko da Legion'un kendisi, sadece ikinci bir kisilik. Dizi ilerledikce baskalari da cikacaktir. Lenny/Benny de onlardan biri. Parazit degiller ama, disardan gelme bir sey degil bence. Legion'un kendi cizgiromanlardaki hali bu dizide olan her seye uyumlu.

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Ilk paragraf cizgiromandan Legion'un guclerinden biri. Ikinci dizideki karakterler hakkinda fikrim. Ama bu adamin gucu budur demek ayip degil abi, diziyi cekenler bunun bilindigini varsaymislar bence.

Diziyi cekenler nasi bunun bilindigini varsaymislar abi? Izlemeye baslamadan once hic bi fikrim yoktu legion neymis, gucu neymis. Izleyerek cozuyorum ve sen kuvvetle muhtemel onumzudeki bir kac bolum icinde kafamizda oturacak seyi getirip lonk diye verdin spoiler olarak.

Bir de dedigin gibiyse neden ugrasip duruyor millet bu ne su ne buna ne sebep oluyor diye? Sonunda soyledigin seye baglanicak plot degil mi bunca bolumdur izlediklerimiz? Degilse, zaten biliniyorsa ne diye bu bos plot ceviriyor adamlar?

Millete spoiler kullanmayi beceremiyorsunuz diye kiziyoruz, bolum modu geliyo dizinin konusunda spoiler tag'i ile cizgiromanda okuduklarini yaziyo. Saka gibi lan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...