Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aksaray'da Dükkan Önerisi

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

bi tanıdık iş kurmak istiyor da neler gidebilir diye öneriler bakıyor. Ona göre araştırma yapıp iş kuracak.

Şimdi dükkan yeri Aksaray Yenikapı civarı olacak ve 40k falan bütçe var (Kira dükkan). Ben civarı çok da fazla bilmiyorum ona göre bişey seçmek çok önemli. Sonuçta geceleri pazarlar açılıyor, baya kadın ticareti dönüyor, çok ama çok yabancı var vs bir sürü etken var. Bildiğim bu kadar.

Şimdi PSVR geliyor anca onu önerebildim ps4 cafe olarak vr'lar gelince donatacaksın ama bu da orada gider mi bilemedim. Zaten halihazırda ps4 cafeler vardır onlar da direkt alır vr kaskları diye düşünüyorum. Bi de Kadıköy değil yani orada millet oynamayabilir. Pahalı gelebilir vs.

Ne gider bu civarda sizce? Şöyle cuk diye oturacak, pek olmayan bişi var mıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Aksarayda ps4 kafe gezegendeki en kotu yatirim olabilir. Oralarda genelde borekci, tavuk donerci, ruslara ve balkan ulkelerine satis yapan tekstilciler, eger turistlerin yolu uzerindeyse onlara hediyelik esya satanlar falan var. Arastirma yapmak istiyorsa bir ara zeytinburnundan binsin tramwaya her durakta inerek sirkeciye kadar gitsin; meslek kollarini not alson iste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...