Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daoc mu Wow Mu ?

PiNg

Öne çıkan mesajlar

evinde 5 tane pcsiyle rvr yapan adam biliyorum, 2 ice wiz, 1 cleric, 1 paladin, 1 minstrel, 1 theurgist, 1 de buffbot sokup kendi kendine rvr yapardi.

bunun benzeri yiginla adam var, pl yapip para kazananlar, para kasip ebayde satanlar, vs vs.

her 3 kisiden birinde bot olmasa da o acik kapaniyor.[signature][hline]taze bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

bu 33k nın hepsi rvr yapmıo, avalon city gibi yerlerde 10 kişiden biri buffbot kulalnıyo, şimdi merlin midde anonla hariç 115 shamn war we shamanlar dışında 550 user war oynuyan, yani buda demek oluyo ki eğer shamnların hepsi botsa her 5 kişiden biri bot kullanıyo, hadi healerlarda bot diyelim 55 te healer war, yani bu durumda 500 user 170 bot oluya buda buda yaklaşık her 3 kişiden birinde bot war demek oluyo... lvl 5 50 arası herkesi saydım...[signature][hline]-_-_-_- Nyrio -_-_-_-
Sosyal ağlarda paylaş

anlatmak istedigim buffbot degil, anlamamani saatin gec olmasina veriyorum... :horace:

herturlu classdan botu olanlar var diyorum, biri blockbot kullaniyor, biri buffbot kullaniyor, biri pbt bot kullaniyor, biri pbaoe bot kullaniyor, biri celerity bot kullaniyor, uzar gider.[signature][hline]taze bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun TOA'nin dahil olmadigi bir server ekleseler (Shrouded isles'a kadar) eminim cok kisi doner oyuna..[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired
Necrocks - Necromancer - 1L8 - Retired
Olcayto - Infiltrator - 3L4 - Retired
Alaattin -Sorcerer - 2L3 - Retired
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor - Retired
Sungur - Orc Hunter - Level 1x - (Warsong) - Active

Now in Sydney, Australia...
Sosyal ağlarda paylaş

ya neden toa sevmiyosunuz ki herkes rvr yapmayı sevmiyebilir bence güzel toa gerci cok zor kasması biraz daha kolay olmalıymıs.ama oyuna zevk katıyo bnce[signature][hline]I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Sosyal ağlarda paylaş

Bence katmiyo olunun alisilagelmis duzeninden cok degisik bi expansion bana gore. Sacma sapan silah-armor ozellikleri falan. TOA'ya kadar boyle seyler yoktu. Bi dahaki expansionda top-tufek eklesinler artik o dereceye geldi oyun. Bide artik cook zaman harcamak lazim, b.ku cikti olayin cok.[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired

Sosyal ağlarda paylaş

said:
asdasd, 31 Ocak 2005 02:55 tarihinde demiş ki:
saat kaç? :P
ya tama bg bot zart zurt bot ta war ama ban 33k dan 13k nın bot olması anlamsız geliyo.

ben aslında bot oranının daha fazla olduğunu, %50 lerde dolaştığını düşünüyorum, 30k oyuncudan 12ksının bot olduğuna aslında ispat şansımız olsa iddiaya bile girerim ama ispatlayamayacağımız için gereksiz olur[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

walla daoc yakında swg ye döncek :P

ya bot oraninin %50 olmasi bana acaip zor geliyo, yani izmirdeki net cafede 20 kişi oynuyosa albionda 1 kişide bot yok :P midgardda 2tane botumuz war okadar :P yani %50 de uçuk gelio bana[signature][hline]-_-_-_- Nyrio -_-_-_-
Sosyal ağlarda paylaş

aslında burada bir anket yapabiliriz mesela :D
kimlerin buffbotu var diye, benim şahsen bir normal bir de buffbot accountum vardı oynarken, kuzenimin de öyle, hun'daki insanların yarısında da vardı yine vs vs[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Sahsen benim buffbot acc yoktu ama oynadigim zamanlarda 3 buffbot accountuna accessim vardi :) Biri oyundaysa digerini sokuyordum siz yapin hesabini..[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired

Sosyal ağlarda paylaş

3 kişi bir bot kullansa (ki aslında en fazla 2 kişiyi full bufflayabilir 1 bot) toplam 4 account eder

32k desek, 32/4=8k buffbot eder, çok bişe değişmiyo yani :D
ama ben daha fazla olduğuna eminim[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bb dedikte toa lı acc bırakan varsa alıcam hemen . Hele bide lancelotta bb si vrsa ksn alirim :)[signature][hline]I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Sosyal ağlarda paylaş

Benim acc var imzadaki charlar Kay'da. Lancelottada suitine 6p harcanmis yanlis hatirlamiyosam level 47 veya 48 lurikeen NSim var.[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired

Sosyal ağlarda paylaş

snn accounta scout falan var çook paalı olur yaf ama almak isterdim tek acc da olsaydı ns :)[signature][hline]I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Sosyal ağlarda paylaş

Bazıları Mythic'in kurucusu gibi konuşmuş bu biraz tuhaf geldi, Wow'a karşı bu kadar kıskançlık nedir ?

Tabiki herkesin oyun zevki farklı, Daoc realistik gibi görünsede özünde hiçte öyle olmayan bir oyun, en basit örneği stick komutu üstelik düşmana..

Daoc'un grafikleri gerçekçi ama ruh yok atmosfer yok, Wow'un tamamen kendine özgü grafikleri ve atmosferi var oynamadan gerçekten anlaşılmıyor, oyun çıkmadan önce iğrenç grafikleri var hiç zevk alınmaz diye düşünmüştüm, oyuna girdiğimde tüm fikrim değişti, üstelik oyun içinden grafik ayarlarını yükselttiğimde 2 kat fazla zevk aldım.

En basit örneğini vereyim; char yerinde dururken zaman zaman kafasını oynatıyo sağa sola bakıyo, elf femaleler sıkılınca yerinde 2 3 kere zıplıyo, elf maleler omzunu çeviriyor bunlar gerçek hayatta karşılaştığımız şeyler, öyle bir efekt koymuşlar ki gerçek hayatta bunaldığınızda iç çektiğinizde omuzlarınız biraz yukarı kalkar, oyunda humanlarda aynısını surat ifadesine kadar yaşıyosunuz. /kiss gibi komutlar hareketli ve sesli.

En ufak ayrıntıya kadar çok gerçekçi yapılmış bir oyun. Daoc'tan soğumamda ki diğer neden ise, tamamen ticari amaçlı bir oyuna dönüştü, buffbot kasma gereği tabiki 2. acc parası, toa catacombs si gibi gereksiz exp. ler, toa da insanların playtime ını uzatıp tamamen daha çok para kazanma amaçlı yapılan bir işlem olması. Birde benim için en önemli bir sorun, her ay 2 veya 3 kere mythic'in kredi kartından para çekmesi beni gerçekten bunalttı.

Daoc oynayan kimseye lafım yok dediğim gibi herkesin zevki tamamen farklıdır, ama Wow'a karşı olan önyargılı ve sert tavırlarınız yüzünden bu yazıyı yazma gereksinimi duydum..

Saygılar..

(Glothiet StopperRain, Kay)[signature][hline]..Ve sonunda ölümlü başını kaldırdı
Mizacına uygun bir gülümsemeyle
Sonsuz karanlığa kendini bıraktı öylece
Ölüm sıcak ölüm tatlı
Ölüm yavaş ölüm kanlı
Ölüm hayat ölüm yaşlı..
Sosyal ağlarda paylaş

daoc un da ilk çıktığı gün gelmedi heralde exp i bekle onada gelir daoc ta da biraz dikatli bakınca karakterler dururken sağa sola kayıyo[signature][hline]I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Sosyal ağlarda paylaş

WoW'da buffbot pek sozkonusu degil, en uzun buff yarim saat dayaniyor ve idle-ld suresi cok daha kisa. ToA gibi rezalet, tamamen para kazanma amacli bir exp ise Blizzard yapmaz, yaparsa da yapinca konusuruz bunlari, faraziye ile degil.

Ben de katiliyorum Catris'e ayrica, bazilari objektif tartismak yerine sirf kendisi oynadigi icin savunmaya geciyor, onun icin ben de mumkun oldukca az yaziyorum artik bu konuda.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...