Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daoc mu Wow Mu ?

PiNg

Öne çıkan mesajlar

wow daocdan daha iyi degil katiliyorum, fakat daocu kafa giresi hale getirdiler.
her zaman soyluyorum, bi gun myhicin akli basina gelirde nf olmayan bi server acarsa aninda geri donup kasarim orda.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

ya toa cekiliyor gene, en azindan daocda pvpyle alakasi olmayan sadece pve icin oynayan insanlarin oyununa renk katti toa, ama nf direk etti icine oyunun, catacombs classlarina girmek bile istemiyorum zaten.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

daocun son halinde başlayan biri olarak benim için Daoc Wow dan daha güssel hem rvr hemde grafik tekniği açısından...fakat eski playerlar için hakikaten daocun son hali ızdırap...eski daocuda düşünüyorumda rvr desen= Çık emain e koş amg koş mmg....lvl kasma desen git ac ye sabah akşam kas :)...Template desen yap mp ini yap scini ya abletive ini herkes aynı temp...dan dun dan dan dun.... Bence yeni hali çok güzel nf''in tek kötü yanı çok büyük...solo yapıyım derken saatlerce boşa koşuyorsun speed chant lı bi karakter sahibi olarak fazla daralmıyorum ama speed siz ohooooooooo :)

Saygılar...[signature][hline]Azo [LVL50 7L1 Sorcerer]
Kibos [LVL50 5L0 Necromancer]

"Dünya Nasıl Olması Gerekiyorsa Öyle Kendini Kurtaramayanı Kimse Kurtaramaz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gorgo, 22 Aralık 2004 18:34 tarihinde demiş ki:
daocun son halinde başlayan biri olarak benim için Daoc Wow dan daha güssel hem rvr hemde grafik tekniği açısından...fakat eski playerlar için hakikaten daocun son hali ızdırap...eski daocuda düşünüyorumda rvr desen= Çık emain e koş amg koş mmg....lvl kasma desen git ac ye sabah akşam kas :)...Template desen yap mp ini yap scini ya abletive ini herkes aynı temp...dan dun dan dan dun.... Bence yeni hali çok güzel nf''in tek kötü yanı çok büyük...solo yapıyım derken saatlerce boşa koşuyorsun speed chant lı bi karakter sahibi olarak fazla daralmıyorum ama speed siz ohooooooooo :)

Saygılar...

nasil simdi herkes farkli mi ?
yine standart templater.
yani uzun zamandir takip etmiyorum,sen soyle en azindan farkli olan seyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Farkli tabi, bazisi casting speedi capler templatinde bazisi casting range i arttirir toa bonus hede hodosuyle, tipa tip ayni tutmasi zor, str con caplerini 25 er arttirir yine temp i degisir cok yolu var sonucta.[signature][hline]|R.I.P| sularmı yandı ? neden tunca benziyor mermer? Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta, Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.|[/b]-[Koli Basili(msn)]-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gorgo, 22 Aralık 2004 18:34 tarihinde demiş ki:
...eski daocuda düşünüyorumda rvr desen= Çık emain e koş amg koş mmg...

evet, ben bunu istiyorum. grubumla emaine cikip kosturmak istiyorum sabahlara kadar.
yeni server acarlarsa zaten kafadan 10k playerlik potansiyeli var.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

Mythicin free server acma ihtimali anca %60 gibi bi oyuncu kaybi durumunda olur ki buda cikardigi expansionlarim tamamen gereksiz,igrenc,rezalet, oyunu rezil eden expansionlar oldugunu kabul etmesi anlamina gelir. Bunu göze alabilceklerini sanmiyorum okadar emek harcayipta.

Ne olursa olsun toa , nf , catacombs free server acilsada eski zevki vermiycek cunku hepimiz daocun suanki halini biliyoruz,iki ucu bklu degnek,ama bence bu oyunu tamamen rezil eden NF dir benim icin, hadi toa falan katlanilirda NF yok yani.[signature][hline]|R.I.P| sularmı yandı ? neden tunca benziyor mermer? Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta, Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.|[/b]-[Koli Basili(msn)]-
Sosyal ağlarda paylaş

ya farklılık casterlarda pek yok gibi casterlarda sadece range capi yapmak zor oda artinin zorluğundan ama meele klaslarda her statı ve +skilleri aynı anda caplemek dert bu yüzden herkesin tarzı farklı kimi qui ye abaniyor kimi dex/con a ne biliyim işte en azından ben böyle düşünüyorum...

Saygılar...[signature][hline]Azo [LVL50 7L1 Sorcerer]

Sosyal ağlarda paylaş

en azından şöle bişi var...ben nf de takılcak o kadar çok mekan buluyorum ki solo takılmak istersen oda var zerg istersen oda allahına kadar var...eskisinde bu böyle değildi çıkardım emaine aaaa hib ler zerg etmiş git odine odin bomboş çık oyundan... :)[signature][hline]Azo [LVL50 7L1 Sorcerer]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuyu açan arkadaşa cevap verelim lütfen öncelikle. Ben daoc oynuyorum vede elimde imkan olsa iki oyunuda oynarım ama öle bir imkan yok. Yalnız konuyu açan arkaşa cevabım şu olur; eğer UO'dan zevk aldıysan (ordaki çirkeflikler) o zaman wow oyna derim ama kaliteli seviyeli bir oyun istiyosan DAOC. Kimsede burda çıkıp WoW şöle, WoW böle demesin çünkü nekadar zamandır oynusunuzki?[signature][hline]Guinevere - Barbaros
Guinevere - Tetikci
Guinevere - Testere
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 22 Aralık 2004 20:40 tarihinde demiş ki:
Mythicin free server acma ihtimali anca %60 gibi bi oyuncu kaybi durumunda olur ki buda cikardigi expansionlarim tamamen gereksiz,igrenc,rezalet, oyunu rezil eden expansionlar oldugunu kabul etmesi anlamina gelir. Bunu göze alabilceklerini sanmiyorum okadar emek harcayipta.

Ne olursa olsun toa , nf , catacombs free server acilsada eski zevki vermiycek cunku hepimiz daocun suanki halini biliyoruz,iki ucu bklu degnek,ama bence bu oyunu tamamen rezil eden NF dir benim icin, hadi toa falan katlanilirda NF yok yani.

Bu dediklerinede katiliyorum su andaki halini bildikten sonra her ne kadar daha cok sevsemde eski halini oynamak istemem.

Nf olayina gelince bana gore esksilerini soyliim

1.Kucuk serverlarda rvryi bunalim haline getirdi zaten topu topu bi kac fg oluyo saatlerinde onlarin nerde oldugunu aramakla geciyo eski sistemde cok daha iyiydi

2.Stealthlari oldurdu artik adam bulmak cok zor vede camp yapmak zorunda oldugun yerlerde hep towerlar var adam docka giderken towerin rangeinden geciyo dalararsan guardlarda sana daliyo bazende seni popluyolar cok kisa mesafe var isini guard ve tracker agro almadan biterebilmen icin oda genelde yetmiyo.

3.Olay artik keep tower alimina dondu eskiden emainde surekli action olurdu simdi ise surekli o tower senin bu keep benim bos islerle ugrasiyoruz

4.Aklima gelmedi baska[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

şu an için wow oynuyorum memnunum
ama ilerde daoc a geri dönebilirim

bu arada oyunun kendine has grafikleri var ve bence gayet hoş.[signature][hline] Where are you tonight?
Wild flower in starlit heaven
Still enchanted in flight
Obsessions lament to freedom.......

[Bu mesaj Daggerfall tarafından 23 Aralık 2004 09:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ufaqliq, 23 Aralık 2004 04:10 tarihinde demiş ki:
Bu konuyu açan arkadaşa cevap verelim lütfen öncelikle. Ben daoc oynuyorum vede elimde imkan olsa iki oyunuda oynarım ama öle bir imkan yok. Yalnız konuyu açan arkaşa cevabım şu olur; eğer UO'dan zevk aldıysan (ordaki çirkeflikler) o zaman wow oyna derim ama kaliteli seviyeli bir oyun istiyosan DAOC. Kimsede burda çıkıp WoW şöle, WoW böle demesin çünkü nekadar zamandır oynusunuzki?

kalieteli ve seviyeli bi oyun nedir ya???
herkez birbiriyle "Siz" seklinde mi konusuyor?
-oo sir lambert beylerde gelmisler
-hosgelmissiniz sir osman
-ee daha daha nasilsiniz sir denyo ?

ayrica wow soyle wow boyle
hemde daha hic oynamadan soyluyorum bunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...