Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Servis Şoförü

Masticore

Öne çıkan mesajlar

O zaman squat yapaken full boner takılıyor jag?
Sinirlenip/heyecanlanıp şahlanan insanlar da var kan dolaşımı hızlandığı için ama aynı durumun tam tersi de mevcut o durumdaki birine rihanna ass shake yapsa dahi tınlamıyor vs. Ben 2. durumu düşünerekten psikolojik demiştim ama detayları bilmediğimiz için sallıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Iste squat yapiyo bi nevi minibus koltugundan kalkarak, o da nox + testosteron uretimini tetikliyo.

Bi de gunluk diyetinde arginine falan aliyosa demeyin haline

abi yok ayağa kalkmadan başlıyo bakıyorm durak yaklaşıyo tam ayağa kalkcam çüküto önce kalkıyo ben kalkamıyom bu sefer dsjkfhdsjkfsd neden böyle ya
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Esh said:

Iste squat yapiyo bi nevi minibus koltugundan kalkarak, o da nox + testosteron uretimini tetikliyo.

Bi de gunluk diyetinde arginine falan aliyosa demeyin haline

abi yok ayağa kalkmadan başlıyo bakıyorm durak yaklaşıyo tam ayağa kalkcam çüküto önce kalkıyo ben kalkamıyom bu sefer dsjkfhdsjkfsd neden böyle ya

Bildigin kurtarmaya calistim ama olmadi abi.

Erken bosalma gibi retarded bi durum bu sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

abi ben inceğim durağa falan yaklaşınca erekte oluyorum hep spor çantası oluyo genelde onla saklamaya falan çalışıyom böyle bişi yşayan var mı başka dınfglıdkmgkds

İstisnasız hep asdf Sabah servisleri zaten işkence gibi, inmeye yakın kasıyorum kendimi arkadaş benden önce insin diye... Sanırım sekssizlikten oluyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...