Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Evga GTX 980 ti classified gaming acx 2.0+

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Evet,
İki hafta önce sattığımın aynısı. Yine burdan alan olmuştu. Şart şurt, Vs aynı. Fiyat daha düşük.

EVGA GTX 980 TI CLASSIFIED GAMING ACX 2.0+ sıfır kutusunda satılık. Backplate felan var tabii.
Amerika'dan alınma. EVGA sitesi üzerinden kayıt yaptırıp, garanti sürecini başlatabilirsiniz. Jelatinli, sıfır, açılmamış, koklanmamış vs.

Fiyat: 1900 TL

Pazarlık payı maalesef yok. Gayet uyguna verdiğimi düşünüyorum. Geçen sefer 2k'ya satmıştım. Get ile vs almak isteyen olursa konuşuruz.
Daha önce benden çok ürün alan oldu burada biliyorsunuz, eminim kefil olacaklardır hem fiyata hem de benimle olan alış-verişlerine ;)
1070, 1080 argümanları ile gelmeyin isterim. Zira karşılaştırma yapmıyorum zaten ;)
Siz koymadan ben koyayım :
http://www.amazon.com/EVGA-CLASSIFIED-Installed-Backplate-06G-P4-4998-KR/dp/B010GK3YYC?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

Aptal saptal laf atacak işsizler gündem bölümünde takılsın pls. Zira her türlü şikayet edecem bu sefer, anasını bellediniz güzelim pazar alanının. O yüzden rica ediyorum.
Go :)

Sosyal ağlarda paylaş

2160 lira sıfırı.
Garanti iyi güzel de bir sorun çıksa kartta bir daha yenisini ülkeye sokarken gümrük vergisi ödemek gerekir 100 küsür $.

Herşeyi geçtim 1070 bununla aynı ayarda veya daha iyi çıkarsa zaten fiyatına -900 falan yiyecek, çıkmasa, biraz altında kalsa gene -600 yiyecek.

Harcadığı elektrik de yeni seriye göre facia. 1080 180W'ken, 1070 150W civarı gelirse bu cihaz 250W çekiyor ki elektrik faturalarına da yeni kol gibi zam geldi.

Şunu şu an şu fiyata almanın bir anlam ifade etmesi için paranın konu olmaması lazım.

edit. Yeni nesilin desteklediği yeni teknolojilere, iyileştirilmiş VR performansına, daha az güç çektiği için daha soğuk çalışacağına falan zaten girmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Brightmist said:

Harcadığı elektrik de yeni seriye göre facia. 1080 180W'ken, 1070 150W civarı gelirse bu cihaz 250W çekiyor ki elektrik faturalarına da yeni kol gibi zam geldi.

mantıklı olmadığı belli zaten 980ti almanın şu noktada

ama genel olarak şu elektrik faturası olayı çok abartılıyor ya.

kilowatt başına 0.40 lira mı ne ödüyoruz. hadi güzel hatrın için 0.45 diyelim.
hadi yine senin güzel hatrın için günde 5 saat x 100watt yani 0.1kw fark var diyelim. etti mi 0.5kw günde, bunu her allahın günü yani 365 ile çarpalım 182,50 bunu da 0.45 ile çarparsan 82 lira ödüyorsun senede fazladan.

ekran kartı fiyatları 1500-2500 tl aralığında seyrediyorken elektrik faturası olayına takılmak falan saçma. 5 fps fazla verip seni daha çok tatmin edecek kart almak daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Brightmist said:

2160 lira sıfırı.
Garanti iyi güzel de bir sorun çıksa kartta bir daha yenisini ülkeye sokarken gümrük vergisi ödemek gerekir 100 küsür $.

1070 1080in zayen karşılaştırmaya gerek olmadığını vurguladım sanırım?

Benim ürün ikinci el mi?

Daha önce rma'dan ürün aldın mı evga'dan?

Bu üçünü cevaplarsan çok sevinirim. Ona göre cevap vericem sana.

Bir de bunlara ek olarak, bu bir satış başlığı arkadaşlar. Ürünü ben üretmiyorum ve yermiyorum/övmüyorum. Dolayısı ile donanım bölümünde zaten sayfalardır yazdığınız obvious karşılaştırmaları yazmanız çok anlamlı gelmiyor bana ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Brightmist said:

2160 lira sıfırı.

1070 1080in zayen karşılaştırmaya gerek olmadığını vurguladım sanırım?

Benim ürün ikinci el mi?

Daha önce rma'dan ürün aldın mı evga'dan?

Bu üçünü cevaplarsan çok sevinirim. Ona göre cevap vericem sana.

Bir de bunlara ek olarak, bu bir satış başlığı arkadaşlar. Ürünü ben üretmiyorum ve yermiyorum/övmüyorum. Dolayısı ile donanım bölümünde zaten sayfalardır yazdığınız obvious karşılaştırmaları yazmanız çok anlamlı gelmiyor bana ;)

İkinci el fiyatı değil ki, 1070'in 0 fiyatıyla karşılaştırıyorum zaten.

Daha önce EVGA'dan RMA de yaptım, EVGA EU'den ürün de aldım evet. Hatta çalışanlarınıyla saatlerce telefonda da konuştum. Vektron üzerinden Türkiye'de son RMA yapanlardanım ki yurtdışında alınan EVGA ürünlerine artık destek vermiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

UPS'le göndermeye kalkarsan zaten alacakları ücretin 70$'dan başlıyor olması lazım antlaşmalı değilsen, UPS'le gelen postadan gümrükte vergi almayacakları bir pozisyon olacağını sanmıyorum, denk gelmişse de şansına denk gelmiştir.

Evga EU'den aldığım parçaların vergisini çatır çatır ödedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Geri gönderimi ödüyorlar da vergi ve ilk gönderimi ödediklerine dair yazışma varsa koyar mısın, geçen sene ödemiyorlardı.

Neyse tamam DH'tan buldum. Yeni üründe 30 gün içinde sorun çıkarsa karşılıyorlar ücretleri de 30 günü aştıysan sadece buraya gönderilişini karşılıyorlar ki gene gümrük vergisi ödeme şansı mevcut. Gene dediğim gibi UPS'le göndermeye kalkarsan da saçma sapan bir kargo kesileceği için PTT'yle sigortlayıp(sigortalayabilirsen) gönderiyorsun ve dönüşte gene tekrardan vergi ödeme şansın mevcut(bu Amazon'dan alınan kartlar için de geçerli).

edit. Bunun harici bir durum yaşadıysan tabi ki yazışmaları koyabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şahsi deneyimimi yazıyorum, sen kanıt olarak DH'de yazıyorsa ok o zaman doğrudur diyorsun. Şaka mı bu?
Çok anlayamadım ben senin topicdeki amacını.

Yineliyorum, burası donanım bölümü değil. Dolayısı ile performans vs tartışacak bir durum söz konusu değil.
Sıfır ürün zaten, her şart bu konuda da aynı.
Fiyat desen, daha napayım anlamıyorum. Satılan bir ürün olduğu için ancak bunu tartışabilirdik.
RMA felan yazıp milleti de yanlış bilgilendirdin, ona da eyvallah. Onu da cevapladık. Başka bir soru var ise cevaplayayım, yoksa dediğim gibi amaçsız oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin şahsi deneyiminin bir önemi yok, şirketin ortaya sürdüğü şartlar zaten ortada, dediğim gibi o şartlar dışında bir tecrübe yaşadıysan zaten belirtebilirsin kanıtlarıyla buraya.

DH'da EVGA'dan ürün satın alma ve sıkıntı çıktığında garanti olayı zaten yıllardır tartışılan bir konu, herkes tecrübelerini oraya belirtiyor, Nessarien de sıkıntı yaşayanlara yardımcı oluyor/yol gösteriyor.

said:

EVGA Warranty begins from the date the product is shipped from the EVGA warehouse.
For the original owner of the product with a valid invoice that can be verified from an approved reseller the warranty begins from the date of purchase on the invoice.

Garanti şartları zaten EVGA'nın sitesinde yazıyor. Elindeki kartın faturası 30 günü geçtiyse RMA'ya gönderen de vergidir, shipping'dir herşeyi ödemek zorunda kalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

amma tartıştınız adamların sitesinde yazan belli:

- The customer is responsible for the costs of shipping in order to return the product to EVGA for the RMA process.
- EVGA recommends shipping via UPS, DHL, or FedEx and to always purchase insurance to protect your investment.

ama eğer değişim olduğuna dair bir ibare vs varsa vergi ödenmemesi lazım mantıken yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...