Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix Türkiye

GERGE

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

fir3blad3 said:

Görüntü kalitesi rezalet yalnız. Ayarlardan high'a getirmeme rağmen bu şekilde.

Bir dakika bekle, HD'ye cikar. Eger cikmiyorsa senin baglantinda bir sorun var demek. Epey kaliteli 1080p aliyorum ben.

Bir kaç diziyi denedim hepsinde benzer sonuç çıktı. Bağlantımla ilgili bir problem olduğunu sanmıyorum çünkü başka sitelerde bir sorun yaşamıyorum. Hele bir tane kore dizisine baktım direkt çamur gibiydi. Enterasan, neyse. Yinede teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

leyla mecnun süper, absürt komedinin kralı.

ertuğrul meh. başlangıçta kavga dövüş sahneleri falan güzel diye baktım biraz sonraları mala bağladı, 2.5 saati doldurmak için uzun uzun bakışmalar, saçma entrikalar. bir de sezonlar boyu beklenen olay oluyor, olay olduktan sonra bir etkisi olmuyor falan, gereksiz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Leyle Mecnun ülkenin en sevilen marjinal komedilerinden. Ben İşler güçler'i tercih ediyorum ama ikisini de seven çok. Zaten ekipleri de aynı kafada sanıyorum. Burada da seven vardır. Kaliteli mizah diye övüyorlar, bana biraz bayat geliyor espriler ama Famil Guy'ın esprileri de bayat bence.

Bence başka bir siteden dene, beğenirsen netflixten devam edersin. Bir kere tıklarsan sonra "al onu sevdin bak recep ivedik izle bu da türk bu da komedi" der :D
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Nasil? Ertugul bolumleri 40'ar dakika Netflix'de? Kisaltmislarsa Turk dizilerini buradan izlerim artik ben.

Kısaltma değil ya.

Aynısını Ezel'de yaşadım. Oha ne güzel 45 dk izlerim lan dedim. Meğer orjinal bölümleri 2'ye bölmüşler sırf Netflix için. Alakasız yerde bölüm sonu oluyor tabi bitiş jeneriği falan giriyor. Kasmışlar baya sdf.

Ha yine psikolojik olarak etkiliyor ve izlettiriyor kendini. Youtube'dan açsam oha 110 dakika dizi mi olur diyordum ama böyle olunca yatmadan önce 1 bölüm yapıp yatıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

GERGE said:

Nasil? Ertugul bolumleri 40'ar dakika Netflix'de? Kisaltmislarsa Turk dizilerini buradan izlerim artik ben.

Kısaltma değil ya.

Aynısını Ezel'de yaşadım. Oha ne güzel 45 dk izlerim lan dedim. Meğer orjinal bölümleri 2'ye bölmüşler sırf Netflix için. Alakasız yerde bölüm sonu oluyor tabi bitiş jeneriği falan giriyor. Kasmışlar baya sdf.

Ha yine psikolojik olarak etkiliyor ve izlettiriyor kendini. Youtube'dan açsam oha 110 dakika dizi mi olur diyordum ama böyle olunca yatmadan önce 1 bölüm yapıp yatıyorum.

iyi de Ezel zaten 70 küsür bölümdü ya o zaman sadece yarısı mı var dizinin? :(
Sosyal ağlarda paylaş

vodafone'un kampanyası var aylık ek internet alırsan 3 ay hediye veriyor. yani en azından öyle yazıyor.

ek internet paket fiyatı 10TL olduğu için şüphelendim gerçi sadfsdfsd

var mı bilgisi olan?

edit: tamam 3 ay 10-10-10 olarak çekiyorlar. ay başına da netflix hediye ediyorlardır peşin 3 ay vermezler sanırım. en boktan paketi veriyorlarsa 6TL indirim var işte.
Sosyal ağlarda paylaş

aylarca amerikan versiyonunu kullandıktan sonra nasıl yaptılarsa kullandığım bütün vpnleri detect ettiği için trye mahkum kaldık.

orjinal netflixin 50'de biri yok. resmen iğrenç.

anlamadıkları şey şu ki KOYMAYIN TÜRKÇE ALTYAZI AMA VAROLANLARI EKLEYİN DAHA ÇOK İNSAN ALIR.

soktumun salakları. hayır accountta amerikan accountu ve yinede izin vermiyor aptal sistem. yıllarca amerikadan kullanılmış ve parentların hepsi yine amerikadan kullanılıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...