Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

http://www.fanatik.com.tr/2016/09/18/aziz-yildirim-istifa-yuruyusune-bir-kisi-katildi-1253052

Fenerbahçe'nin hem Avrupa'da hem Süper Lig'de aldığı kötü sonuçlar taraftarların bir anda sosyal medyada ayaklanmasına neden oldu.

Özellikle Başkan Aziz Yıldırım aleyhine ayaklanan taraftarlar "Aziz Yıldırım istifa" yürüyüşü düzenlemek istediler.

Bu yürüyüşe katılmak için Fenerbahçe'nin kalesi olarak görülen Kadıköy bölgesinde Boğa heykelinin olduğu yerde bir kişinin katıldığı öğrenildi.

Ari Fenerbahçe taraftarları büyük başkan Aziz Yıldırım'ı hedef alan ve Fenerbahçe camiasını karıştırmaya çalışan bu yürüyüşe destek vermemiş.

Dimi kizillelma?

Sosyal ağlarda paylaş

Beraberlik diyorum ben. Takım çok kötü gerçekten. Moral de kalmadı artık. UEFA'daki resmen bir pendik macerası. Futbol olarak baksak orta saha yok, Kjaer'in golleri ile ayaktayız falan, forvet yok sanki. Hasan Ali'den 10 maçta 1 orta anca geliyor adam gibi ceza alanına. Baya bitik durumdayız aslında da.. Dün resmi FB paylaşımına "beraberlik alırsak lige tutunuruz, hadi çocuklar" yazdım 1k beğeni gelmiş nerdeyse, asıl postta 15k beğeni var. Taraftar da bezmiş durumda, şu an ölü toprağı üstümüzde. Aziz'le kim gelirse gelsin toparlanacağını düşünmüyorum. Hani İbrahimoviçi getirse yine de olmayacak gibi artık...
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Takım çok kötü gerçekten. Moral de kalmadı artık. UEFA'daki resmen bir pendik macerası.

Fener'in durumu gerçekten kötü, fakat Fenerbahçe bu tip kötü gidişlerde bir şekilde toparlayıp en azından zirve mücadelesi verebiliyor. Bunun yanında Zorya ile Pendik faciası benzemiyor abi. Ukrayna ligi senin liginden yüksek rank'e sahip, adamlar geçen sene 3. bitirmiş bu sene de daha yeni Kiev'i yendiler falan iyi gidiyorlar yine. 2 sene önce Dnipro gitti UEFA finali falan oynadı, ha o takım oligark sermayeli iyi oyunculardan kurulu bir ekipti fakat Ukrayna liginden gelen bir takıma Pendik demek de olmaz pek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...