Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Files ---> Cnbc-e

Gallant

Öne çıkan mesajlar

Scully'yi uzaylılar kaçırdı. X-Files yeniden açıldı. Mulder Kırayçek'in (Yazılışını bilmiyom valla) hain olduğunu anladı.[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

walla dizinin en nefret eetttim bölümlerinden kurtuluoz o mulderla scullynin ayrıldıuıı bçlümlerden skinner a tam bi KAPAK oldu adamın hain olması ahaahahahahahahahha[signature][hline]En Büyük Çaykur Rize
Kız Duası
Bismillahi Rahmani Rahim Allahım Elhamın Dürüsü İle Kızların Sürüsü İle Her Gün Birisi İle Gezmeyi Nasip Eyle Yarabbim
AMİN
Sosyal ağlarda paylaş

Mulder ın ilk defa bi icraatını gördüğümüz bölüm bence en bayık bölümdü şimdiye kadar(bi iki tanesini kaçırdım). Ne aksyon vardı ne gerilim nede insanda merak uyandıran paranormal olaylar. Öylesine bi bölümdü sanki.

Scully yi geri istiyoruz, dizinin en sevdiğim yanlarından biri Scully ve Mulder ın tartışmaları. Kırayçek hibino çıkınca iyiden iyiye yanlız kaldı Mulder. Gerçi Skinner da delikanlı çıkıp X files ı yeniden açtı ama tek başına yürümez bu işler.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Çok da iyi bi bölüm degildi dün geceki kabul ediyorum. Ama X-Files sadece uzaylılar üzerine kurulmus bi dizi degil. Araya böyle şeyler de sokmaları laızm.
Bende daha cok sevıyorum elbette UFO Lu bolumlerı falan ama Sırf UFo uzaylı hede hödö de olmaz.

Senarist biraz UFO manyagı ztn o cok bellı oluyo. Bu arada Scullyi özledim =([signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

cuma gunku bolum bi acayipti ya

cuma gunu bir adam 3 tane rehine alıyor eski fbi ajanı bu...

kısaca: adamı uzaylılar kacırmıs, dişlerini oyup içine izleyiciler falan koymuşlar, sinus boşlugunda falan vericiler var..

sonunda adamı vuruyolar.. hastanede onceden kimse inanmıodu bu herifin hikayelere sonra adamın rontgeninde bu soylediği vericileri buldular...

ustunde aynı barkoda benzeyen micro bişi vardı...

bizim scully onu alıp alışveriş sırasında gizlice okuyuculardan geçirdi garip garip rakamlar çıktı fln...

sonra da hastanedeki eski FBI ajanı mahlukat bir anda canlandı uzaylıları gordu gene ve hastaneden kaçtı... en son sahnede scully adamı evinin dışında gordu... o arada scully mulder a mesaj bırakıodu bole bole diye...

muhteşemdi tek kelimeyle abi

pazartesi bolumu kacırdım o yusden aglıcam ya... o gunu cok merak ediom[signature][hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...
Sosyal ağlarda paylaş

Zuzaylılardan farklı bölümler olması iyi tabi, vietconglarla çarpışan uyumayan askerlerin olduğu kırayçekli bölüm güzeldi, kurtadam dandik olsa da kurtadamlı bölüm güzeldi. X file bunların hepsi sonuçta. Ama dünkü bölümün ayrı bi baygınlığı vardı.Belki Scully olmadığındandır. Bakalım bu gün Scully gelicek mi[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

iyileşmeseydi al sana senaryo.
mulder gider uzaylılarla anlaşır, büyü yaparlar scully'nın ruhunu getirmeye çalışırlar, ama aslında dark side'a geçer scully, sonra bebek mebek doğurur çok güçlü bir şeytan, mulder başka uzaylılarla anlaşır şeytansı yaratığa saldırırlar, sonra scully'nın gerçek ruhunu bulurlar dizi huzura kavuşur :D
(yok canım çok angel izlemiyorum siz karıştırıyorsunuz :-P)[signature][hline]Vote Mr. Bilbo For President
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...