Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

değil. geçen topicde de konustuk aynısını.

1 winger 1 tane wide playmaker ile oynayacaksın.
zaten 2 tane winger ile oynayıp cok başarılı olan bir takım değiliz. olcayla oynadığımızda da olcay winger oynamıyor, içe girerek oynuyor, biz olcaydan neden şikayet ediyoruz yeteneksiz diye. e oraya sosayı koyarsan seviye atlarsın direk
Sosyal ağlarda paylaş

zaten sosa kanatta calım yapsın falan diye bekleyen de yok.

adamın çizgiden ortaları bile güdümlü füze gibi, kaç tane asist yaptı kanattan, kac tane tehlikeli pas attı.

hem 1 tane wingeri kesip yerine pas yeteneği olan adam koyarsan gerekince bekini ileri cıkartıp sosayı içeri yaklaştırarak pas istasyonu sayısını arttırırsın
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu anda yürüyen sistem varken neden bozulsun ben onu anlamıyorum. Tamam sosa kanatta oynar, oynar oynamasına da Oğuzhan dm olarak bu kadar iyi oynuyor iken sosa amc olarak şov yapıyor iken neden bozasın ki oturmuş taşları?

Fanteziye gerek yok bence. Tolgay yedek olur, ki bu işin sakatligi var bilmemnesi var, iyi bir yedeğini olur ayrıca 3 alanda mücadele edeceksin.

Töre gidecek mi? Gitsin. Kalacak mı? Kalsın. Bize kanat her türlü lazım. Şu anda sosa yi kanada çekeriz falan konuşmaları sezon içi rotasyon ve sakatlık olaylarında olur. Şu an transfer dönemi herkes en iyi oynadığı yerde oynaacakmis gibi transfer yapılsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o aptallık olur işte. Yani şu anda dediğim gibi transfer sezonundayiz. Ha o dediğimiz misal ne zaman olur, lig başlar biri sakatlanır o zaman bu ihtimaller düşünülür. Şampiyonlar liginde bi maç kazansan zaten adamın yıllık gelirini karşılıyosun. O yüzden zaten töre gider yerine biri alınmazsa net aptallık olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ragnar Klavan'ı almışız. Yani içeriden geldi bu bilgi de bitmek üzereymiş. 2.5 milyon euro bonservis ödeyecekmişiz, 1 milyonda yıllık.

Sol stoper, bayağı istikrarlı bir adam. Beck'in stoper versiyonu diyebilirim en basit tabiriyle her şekilde güven verir. İleriye taşımaz ama oynadığı sürecede pişman etmez.

Benim hoşuma gitti bu iş şahsen. Haberi veren arkadaşa güvenim de bayağı var o yüzden HG diyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Marcelo da net Kjaer ile birlikte Süper Lig'in en iyi stoperi bu arada. Olur tutar orası ayrı da bence de şansa transfer yapmamak lazım Klavan gibi.

Gerçi adam bundesliga'da oynuyor, 30 yaşında, solak falan ama marcelo seviyesindeyse alalım. N'koulou varken misal görüşüldüğü iddia edilen (hızlı, ayağı düzgün, kariyerli), ayrıca rhodolfo ve marcelo varken hava toplarına hakim, 3. bir dev istemem ben adam 1.90 falan sanırım Klavan.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Beck'in 3 maçlık düşüşü dışında sezon genelinde hiç düşüşü olmadı ki, gayet istikrarlı adam yani. Dengeli oyuncu, güven veriyor olduğu sürecede. Beck'in kanadından onun hatası yüzünden ciddi bir atak yediğimizi dahi hatırlamıyorum ki genellikle önünde Töre-Quaresma ikilisinden biriyle oynayıp, geriye hiç destek alamamasına rağmen orayı çok rahat tuttu.

Bir de modern futbolda beklerin işini en çok rahatlatan isimler ileri kanat oyuncularından ziyade orta sahadaki savunmacılardır. Bizde orta sahada tek geri savunmacısı ile de beklere ekstra yük biniyordu. Sadece bireysel performanslardan ziyade takımın oyun tarzı içinde beklerin yerini de iyi tartmak gerekiyor. Dün mesela finalde Casemiro ve Kross sayesinde iki bekini de nasıl kullandı RM vs.. gibi.

Beck cidden iyi adam yani öyle yerden yere vurulacak bir yanı yok. Ha en az 2 seviye daha iyisi lazım bize ve o da Gökhan değil bence ama olsun yapacak bir şey yok eğer cidden gelirse.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç istemiyorum gglü adamın yas 31 gelmiş 3 senelik emeklilik kontractı olacak.Zaten adam has fenerbahceli illaki bizde motivasyonu falan cok daha dusuk olacak. Zaten yas ileri ve ciddi sakatlanma potansiyeli olan bir oyuncu neresinden tutsan mantıklı durmuyor.Alacagı parada muhtemelen 2milyon euro civarlarında olacak.
Darkın dedigi gibi beckin performansından cok daha fazlasını da verebilecegine inanmıyorum.

Töre ile atibaya teklif olacak deniyor.Su töreyi okutsalar iyi paraya iyi olur aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, beck;

- hızlı değil
- adam eksiltme yeteneği yok
- pas yeteneği "sifir". Deli ibo gibi bombos olsa dahi bu yüzden olabildiğince pas atmıyor Atiba ve Oğuzhan. Ki Beck de zaten bu yüzden orta yapacağı pozisyon değilse boşa kaçmıyor, hasbelkader pas gelirse de anında toptan kurtulmaya çalışıyor. İstatistik siteleri falan üyeliği olan varsa baksın iddia ediyorum hücum pasi oranı %10 dahi değildir.
- kademe hataları yapıyor ters kademe yeteneği gelişmiş değil, ki bir bekte en önemli defansif ozelliklerdendir.
-yine deli ibo gibi taç bile kullanamıyor ki bu da özgüven eksikliğinin en önemli göstergesi.
-kritik hatalar yapmıyor diyorsunuz da yaptığı kritik hatalardan son haftalarda puanlar kaybettik. Maçları hatırlayamadım. Konya maçında vardı sanırım bir hatasi bariz.
- defansı da eh işte. Kimi koysan o kadar savunma yapar.

Şu anda töre quaresma frei gibi orta kesen değil ortaya kaçan açıklarla oynadığımız için özellikle hücum yönündeki bu büyük zafiyet oldukça önemli

gg ile farkı yok diyenlere iddia ediyorum Gökhan sakatlanmazsa 5 katı fayda verir Berk'i nazaran.

Edit:hadi diyeyim ki en iyi ihtimalle çok sıradan bir adam. Antalyaspor, alanyaspor'a falan gitsin oynar. Beşiktaş topçusu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Arkadaşlar, beck;

- hızlı değil
- adam eksiltme yeteneği yok
- pas yeteneği "sifir". Deli ibo gibi bombos olsa dahi bu yüzden olabildiğince pas atmıyor Atiba ve Oğuzhan. Ki Beck de zaten bu yüzden orta yapacağı pozisyon değilse boşa kaçmıyor, hasbelkader pas gelirse de anında toptan kurtulmaya çalışıyor. İstatistik siteleri falan üyeliği olan varsa baksın iddia ediyorum hücum pasi oranı %10 dahi değildir.
- kademe hataları yapıyor ters kademe yeteneği gelişmiş değil, ki bir bekte en önemli defansif ozelliklerdendir.
-yine deli ibo gibi taç bile kullanamıyor ki bu da özgüven eksikliğinin en önemli göstergesi.
-kritik hatalar yapmıyor diyorsunuz da yaptığı kritik hatalardan son haftalarda puanlar kaybettik. Maçları hatırlayamadım. Konya maçında vardı sanırım bir hatasi bariz.
- defansı da eh işte. Kimi koysan o kadar savunma yapar.

Şu anda töre quaresma frei gibi orta kesen değil ortaya kaçan açıklarla oynadığımız için özellikle hücum yönündeki bu büyük zafiyet oldukça önemli

gg ile farkı yok diyenlere iddia ediyorum Gökhan sakatlanmazsa 5 katı fayda verir Berk'i nazaran.

Edit:hadi diyeyim ki en iyi ihtimalle çok sıradan bir adam. Antalyaspor, alanyaspor'a falan gitsin oynar. Beşiktaş topçusu değil.

Kademe hatası yapmıyo pek, ters kademeye falan da giriyo, defansta pozisyon alışı gayet iyi. Bunarı yapmayan alman olamıyo zaten. Onun haricindekiler doğru malesef.
Ama GG (gelirse) oynadığı maç çok fazla olmadığından (20-25 civarı oynuyor galiba??) Beck gibi bi yedek lazım. Adamın ne yapacağı belli, hiç sürpriz yok bu almanlarda, hep aynı seviyede oynuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...