Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

Stringray said:

başarılı

said:

FİKRET ORMAN: "Tolgay'la sözleşme uzatmayı düşünüyoruz. Adriano takımda kalacak. Demba Ba'nın 2-3 yıl daha burada kalmasını istiyoruz."

sunun tercumesi aboubakar'i alamayacagiz ve oguzhan'i satacagiz olabilir

sanmıyorum, ba bonservissiz harika hamle olur çünkü kulübü çok seviyor ve ne olursa olsun üst sınıf golcü. love bugün alanya'da neler yapıyor en basitinden.

bence cenk gönderilip ba / aboubakar / genç forvet şeklinde bir yapılanma olacak en mantıklısı da bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

neden abi ucl'de bu sene bile gruptan çıkıyorduk bir adet iyi stoperimiz daha olsa. ffp hep var gibi davranılmalı zaten bence bitse bile.

ffp zaten hep var, kulüp zarar yazmamak zorunda ama biz de 1 yıl daha "sattıgın kadar alabilirsin" var, tribün geliri şampiyonluk geliri, şl geliri ne kadar olursa olsun, sattıgımızdan fazlasını alamıyoruz.

Bence en az 7, 8 oyuncu satılacak. Kiradan dönenleri zaten 3e 5e bakmadan gönderirler. Bunların arasında Boyko biraz para eder belki. Stoper alınacaksa mitrovic satılabilir. Cenk Ozzy satılabilir belki ama bu sefer de ŞLye listesine koyacak yerli kalmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

'ederini bulan satılır' mantığından gidersek satılması lazım. çünkü maksimum ederini bu sene buldu, seneye değeri düşecek. seneye ne bu kadar gol atabilecek ne de cl'de şans bulabilecek. kalırsa tecrübeli ba ya da cl'de kendini kanıtlamış aboubakar oynar.

ben illa satılsın demiyorum ama oyuncu satışından para kazanacaksa kulüp bu mantığı benimsemesi gerekiyor. bir cenk daha bulacaksın, onu da satacaksın zamanı geldiğinde.

bursa düşecek mesela yüksek ihtimal cenk'i 10m'a okut, kubilay'ı 3m'a al bak keyfine.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...