Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

abi ntep de promes da bok gibi takımlarda oynuyor. tam anlamıyla leş yani. shaqiri de premier lig vasatında oynuyor yani. bu üçüne de çekecekleri fiyat lens ile yakın. millet lens deyince lens diyeceğinize şunları deyin diyorum. 24-25 yaşında bir sürü kanat var daha en kolay bulunan mevki anasını satayım. 30+ kanat elinde patlamış kanat oluyor artık bir daha satman çok zor ancak quaresma gibi çin piyasası olacak felan, direk zarar yazar yoksa.

bu yaz benim max kadro beklentim çöplerin salınıp tolgay + quaresma'nın okutulup rakitskiy, ascacibar, ndiaye, kiralık emre mor ve 2-3 yetenekli genç gurbetçi oyuncu alınması. kanat gelecek seneyi de bekleyebilir bütçe kalmazsa. şunun %60'ını yapsalar ona bile fitim.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Aboubakar da bu man in black teki flash tan var sanırım. Aboubakar iyi oynuyormuş, lel.

Bence abu alinsin, her sene almeida sendromuna devam ederken buradakilere laf soyleme imkanimiz olur. Onlar da, kafasi calismiyor gol atamiyor senede 2-3 kritik macta takimi 10 kisi birakiyor ama bunlar disinda herseyi iyi yapan bir forvet derler. Polemik olsun maksat. Hakem konusmaktan iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

valla alalim seneye hadikapli basliyalim sampiyonluk yarisina renk gelsin. Mesela lig baslar cenk sakatlanir bu hödük kacirir durur.Senlik olur.Ömer ile vs atar.

Gerci cenkin yerinde olsam giderim baska takima burda birinci forvet olmasi mumkun degil.Hazir kendini ispatladi besiktasa degilse de baska takimlara en azindan.
Sosyal ağlarda paylaş

Cenk'in hedefi olan herhangi bir takımda as forvet olabilmesi için önce fiziksel handikabını aşması, geliştirmesi gerekiyor. Onu yapacakmış gibi gözükmüyor.

Ya kanatlarında skora katkı veren, içeri kat eden ve pas yapan adamların olacak ileride yük bölüşüp, Cenk'in sırtındaki yükü azaltacaksın ya da yedek bekleyip sonradan oyuna girecek.

Boşuna dakika başına en verimli sezonunu geçen yıl geçirmedi. Gomez, Sosa ve Olcay'la birlikte muazzam iş yapıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

fiko ile kulübün bir vizyonu oldu cidden ya genç ve işi bilen başkan farklı oluyor.

aboubakar olayı şu an için boş muhabbet bu arada zira yk hariç kimse adamın bonservisi çoktan alındı mı bilmiyor.

cenk de ceza sahasında adamı topla uygun pozisyonda buluşturabiliyorsan iyi bir forvet. 10 kere buluştur bir maçta bir gol net atar mesela. ama bunu yapamadığın maçlarda maalesef etkisiz eleman. o nedenle yedek ya da 433 kanat forveti olarak kullanılması daha uygun.
Sosyal ağlarda paylaş

Monchi'nin Roma'ya ilk istediği isimlerden biri yine Oğuzhan olmuş. Ön görüşmesi yapılmış, asıl görüşme yazın yapılacakmış. İtalyan medyası vs. komple yazmış.

Fiko'nun kendi açıklamasına göre geçen yaz Sevilla'nın 12 milyon euroluk teklifini reddetmişlerdi. Roma bir tık daha iyi durumda ekonomik olarak, inşallah 15+ çıkarlar bu seferde satarız safdsdfsda

Seviyorum Oğuzhan'ı ama ederini bulmuşken satıp bütçe açmak gerek yeni yatırımlar için.

Burada konuşulan isimlerin tamamı alınıp daha güçlü bir takım yapılabilir o bütçe ile. Tolgay falan kazanılırsa yeni sözleşme ile mesela olası bir transferi ile Ascacibar - Tolgay - Atiba üçlüsü yaratıcılıktan bir tık uzak ama savunma direnci olarak tam baş altı avrupa takımına dönüşümü gerçekleştirebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

15m+ ateşlenirse satılabilir ya cidden.

ascacibar - ndiaye - tolgay (atiba - necip - inler - talisca rotasyonuyla) gayet yeterli ve versatil olur gelecek sene için. napoli tarzı bir orta saha üçlüsü kurulur bu şekilde.

ha marcelo yanına bir rakitskiy, bir abdennour, hadi en kötü bir kolarov koymadıkça avrupa'da çeyrek final üzeri yine hayal ya da şans bence sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

atiba Cyle Larin diye bi çocuğu önermiş, MLS'de 60 maçta 30 gol atmış (küsuratı attım) pivot tarzda bir oyuncu, defans arkasına sarkışları falan kafa toplarındaki etkisi iyi topçu gibi, kumaşı iyi ve 21 yaşında. gomez'le boy pos ve tarz olarak benzettim ben, gomez'le beraber gelseler atiba kişilik olarak gomez de yetenek olarak tutoring yapsa yemin ediyorum god-mode futbolcumuz olur. atiba'nın tavsiyesi şu açıdan önemli, adamın takıma bağlılığı ve profesyonelliği zaten ortada, üzerine bundan önce tavsiye ettiği adam da marcelo.

Abou'yu postalayıp gomez, larin ve olursa kiralık bakambu (farklı tipte forvet olması açısından) ya da o tarz bir adam alalım, çılgın atar bizim takım.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Monchi'nin Roma'ya ilk istediği isimlerden biri yine Oğuzhan olmuş. Ön görüşmesi yapılmış, asıl görüşme yazın yapılacakmış. İtalyan medyası vs. komple yazmış.

Fiko'nun kendi açıklamasına göre geçen yaz Sevilla'nın 12 milyon euroluk teklifini reddetmişlerdi. Roma bir tık daha iyi durumda ekonomik olarak, inşallah 15+ çıkarlar bu seferde satarız safdsdfsda

Seviyorum Oğuzhan'ı ama ederini bulmuşken satıp bütçe açmak gerek yeni yatırımlar için.

Burada konuşulan isimlerin tamamı alınıp daha güçlü bir takım yapılabilir o bütçe ile. Tolgay falan kazanılırsa yeni sözleşme ile mesela olası bir transferi ile Ascacibar - Tolgay - Atiba üçlüsü yaratıcılıktan bir tık uzak ama savunma direnci olarak tam baş altı avrupa takımına dönüşümü gerçekleştirebilir.

abi üzgünüm ama yani türkiye'de 15m+'ya türkiye'de şu anda satılmayacak adam yok.

bunun sebebi kalite vs değil, bu adamların türkiye'de asla seviyesini ve asıl kalitesini yakalayamayacak olmaları. mesela oğuzhan bizde kalsa seviyesi anca bu olacak çünkü bizde futbolcu gelişmiyor. ama mesela oğuzhan roma'ya giderse, oradan barça ya da premiership'e çok daha fazlasına gidebilir. gider demiyorum bak gidebilir, o -ebilir kısmı da kendine kalmış. çalışıp kendini geliştirmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...