Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

bu arada hentbol takımımız üstüste 9. şampiyonluğunu şimdiden garantilemiş. herifler ortalama 50 seyirciye oynuyormuş yıllardır.

şuraya taraftar çeksin yönetim diyeceğim de baskete bile o kadar leş taraftar gidiyor ki buraya bulaşmasalar daha iyi belki de. ama bir şekilde hakkı teslim edilmeli heriflerin.
Sosyal ağlarda paylaş

benzer oyuncuları aynı satırda sıralamışlar işte. quaresma son yenelediği kontratla biraz daha fazla alıyor. babel'in bu sezonu yazmışlar gelecek iki sezon 2,1 alacak.

emre mor ücretsiz kiraya gelsin, hatta 1+1 olsun mümkünse. şenol pas ve şut becerilerini geliştirir bunun, bizim kanatlar da yatış yapmaz en azından arkada bekleyen yok diye. gelecek sezon avrupa maçlarında bayağı iş yapar. bu sezon ani çıkışlarda quaresma'ya top atıldı hep ama kendisi yavaş koşarak, faul almaya ve çalım atmaya çalışarak piç etti çoğunu. bu aldı mı kaleye kadar gider en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

atiba'nın 1 milyon garanti maaş, maç başına 10.000 euro ve 30 maçta 11 oynarsa sezonda 200.000 euro ekstrası var.

Tosic, Quaresma, Babel'in maaşları totalde 2 milyon euro seviyesinde artacak. Adriano'nun maaşı 500.000 euro düşecek o listeden yanılmıyorsam.

Aboubakar iyi fiyata çekilirse alınır, onun maaşı da 1 milyon euro falan düşer tahminen 2 civarında imza atar. Gelmezse 3 milyonda oradan boşalacak zaten listede.

Caner'in de bir ihtimal daha düşük kontrata imza atma ihtimali varmış.

seneye de bu civarlarda bi maaş bütçesi olur yani. maks 25 olur, geçmez.
Sosyal ağlarda paylaş

adriano'nun maaşı 1,7'ye düşecek ilk maaşında imza parası vardı. quaresma'yı satabilmek için sözleşmesini uzattıklarını düşünüyorum ben şahsen çok mu umutluyum bilemedim. babel de muhtemel satıştan parasını çıkarır beleşe geldi zaten.

vizyon reis gelirse o artırır maaş toplamını ya. 3,5m'a felan imzalasa aboubakar'ı da kanada alıp 2,1'e çeksek maaşını iyidir. diğer muhtemel gelecekler yükseltmez zaten maaşları emre mor beleş gelir; rakitskiy, ndiaye vs. maksimum 1,7'ye oynar.
Sosyal ağlarda paylaş

fırat birinden o bilgiyi almış ama aboubakar çoktan alındı bu sene kiralık ffp kılıfına sokuldu diye biliyorum ben. cenk satılmaz, yerine koyabileceğin bir türk forvet yok yabancısını da o maliyetle oynatamazsın. buna ek olarak zaten 7 türk oyuncu sınırındayız, son günlerdeki sınırlama muhabbetlerine elde tutulur cenk. bunların üzerine gomez gelmek isterse geri çevrilmez yani ona göre bir kadro kurgulanacak.

yazın rakitskiy, ndiaye, emre mor, gomez + birkaç umut vaadeden türk gurbetçi alınıp çöpleri olabildiğince elden çıkarsak + q7, tolgay iyi paraya satsak yeter.

lens gelmez, adamlar çok para istiyor kiralasak desen de oyuncu fb'ye kiralayın der yüksek ihtimalle. hatta şu mor muhabbetinden sonra hiç çaba bile harcanmaz gibime geliyor. zira tolgay satılacaksa 1 türk topçu kontenjanı açılması lazım o da mor olur işte.
Sosyal ağlarda paylaş

mor şu anki özellikleriyle (top level hız ve dripling, orta karar pas / şut, düşük fizik, vasat defans) kanat harici oynayamaz. bvb'de hiç oynayamaz dembele ve pulisic arkasında.

talisca 11'de olmayacak bence seneye orada ndiaye oynayacak, talisca ikinci devreleri girer oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

emre bayağı sorumsuz adam ondan pek oynatılmıyor. kırmızı kart mevzusu olana kadar ortalama 75 dakika oynatılıyordu yanılmıyorsam, ondan sonra sakatlık dalgası vs. derken de gözden tamamen düştü.

dortmund aldığına pek memnun olmayabilir çünkü gelişim adına pek ilerleme kaydedemedi. en kötü senaryoda zararın neresinden dönsen kardır, en iyisinde tekrar kazanmak için %90 kiralarlar ama bjk'ye olmaz gibime geliyor.

olsa güzel olabilir.

onun dışında gomez haberlerine çok itimat etmeyin. görüşme oldu ama gelme ihtimali halen çok düşük. görüşmede bu arada zaten menejeri ile yapıldı, gomez'in kendisiyle bir şey yok.

o yüzden as hayalleri abou - cenk veya x - (abou - cenk) üzerinden falan yapın.
Sosyal ağlarda paylaş

Abu bence iyi ya. Gerizekalının önde gideni ama biraz bişeyler öğretilirse bence baya iyi olabilir. Lens de Tolgay + bi miktar para ile alınsın işte. Adamlar zaten Tolgay'u istiyolar bence olabilir o iş. Mor da gelsin. Zaten kanatta eksik var, Mor orta saha falan da oynayabilir duruma göre. Quaresma'yı varsa isteyen satılsın. Yoksa da onu yedek bırakacak oyuncular olsun, Lens Mor Töre Babel bunlardan 2 tanesi formda olsa Quaresma yedek kalır. 60ta falan oyuna girip iş yapar.

Benim stoper transferi umudum yok. Mitrovice yatırım yaptı yönetim, planda onu oynatmak var demek ki, oyuncu gelişim kaydederse de ileriki senelerde daha yükseğe satmayı düşünecekler. Yedek stoperde eldeki çöplerden 2 3 tanesi kalır takımda. Ersan Atınç Tosic olur muhtemelen.

Renkli gazeteler bugün başlamış, Beşiktaş'ta büyük tehlike, yaprak dökümü vs vs diye ama Oğuzhan'a onun istediği büyük kulüplerden teklif yok heralde. Atiba'ya ülkesinden teklif var haberleri çıkmıştı ama o da gönderilmez diye düşünüorum. Transfer bütçesiyle o bölgeye adam alınacaksa alınsın, bi de oluyosa Lens. Lens'i alamıyosak da Tolgay'ı kimseye satmamak lazım. Bir iki tane de genç adam alırlar gurbetçi vs.
Sosyal ağlarda paylaş

kulüp yalanladı onu ama bence doğru ya sfdss o kadar saçma iki gol yedi ki astra maçında. millet de fabri fabri tezahüratı yaptı tabi. önce dalga geçer gibi alkışladılar hem de.

bunu salsınlar akhisar'a çaykur'a felan arkadaş bjk takımının 33 yaşında ikinci kaleciye ihtiyacı olmaz. harun, ali şaşal vs. ayarında bir adam getirsinler ya da utku alınıp otursun fabri'nin arkasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...