Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

dark yardım et abi kara incimizi beğenmiyorlar ve taraftar baskısı yüzünden bu adam 5-10m arasına satın alınmazsa kafayı yiycem sdfsd

calimero ben seni anlıyorum ancak senin istediğin adam lukaku. bunu alamayacağına göre ya eskiden öyle olan 30+ adamlara 4-5m bonservis / imza parası, 4-5m yıllık ücreti basıp sakatlanmasın, küsmesin, iyi oynasın emekliliğe gelmesin diye dua edeceksin - ki bu tam bir kumardır, gomez / drogba iyi rvp kötü çıktı mesela bir daha satma şansın da yok kesinlikle - ya da potansiyeli olan maksimum 25 yaşında aboubakar gibi bir adamı oynatacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

aboubakar gibi adamın şu piyasadaki ederi zaten min 10 milyon euro, bjk altına alma şansı yakalarsa bir dakika durmamalı.

tek sıkıntısı karar verme anında saçmalaması, doğru kararı çok az verişi. ama o konuda kendini geliştirirse, karar verme aşamasında sakin kalabilirse zaten kafadan 20 milyonluk adam olur, 14-15'e falan çok rahat okuturuz ki aynı şeyi 2 ay öncede söylüyordum.

son 7 maçta 6 golü var. şunu quaresma yapsa tarihin en iyi transferi falan olurdu. algı meselesi çok önemli. abou ne yapsa yaranamayacak bu taraftara keko kanaat önderleri sağolmasın.

o yüzden transfer yaparken taraftarı iplememek önemli. umarım almamak gibi hataya düşmezler. düşecekler gibi duruyor gerçi...
Sosyal ağlarda paylaş

hakkıyla 433 oynayacaksak (fb'nin 451'i değil) çok sağlam orta saha lazım, atiba'ya bir alternatif (benimki dabo) + oğuzhan + moutinho ya da pastore gibi. ileri üçlü çıkar mevcut kadrodan zaten. stopere de şl tecrübeli hızlı bir arkadaş şart marcelo yanına. 20-25m'a kurarsın da şg yine 4231 oynatır gibime geliyor bu kadroyu sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Olm ne Ba'sı ne abou'su ya.

Geçen sene dalga geçile dzeko'yu alabilirdik parayı basıp ya da düzgün bi satın alma opsiyonlu kiralık kontratla.

alacaksın top class bir forvet koyacaksın abi bu kadar basit. ya da alamıyor musun top class, hocanın istediğini alacaksın. şg ne istiyor? pivot forvet, al adamın dediğini ver olmazsa yine olmasın (misal beleşe bile alabileceğin necid. bak iyi süper düper forvet demiyorum. şg pivot santrafor istiyo. adam tecrübeli milli takım oyuncusu pivot santrafor, daha önce de yazdım geçen sene lig başında gol kralı mı olacak deniyordu, performansı da fena değildi geçen sene, bu sene hamza harcadı) yanına da bir tane daha üst düzey ya da yetiştirecek başka forvet alırsın.

ba'nın alternatifi nasıl aboubakar ya ayrıca. hadi 1.5 m'a oynadı. 3-4 m'a da aldık bonservisini bu adam kanat forvet oynar en iyi ihtimalle, space jam'den çıktığını farzediyorum tabi. Ba da bir zigidip gitsin bir zahmet. gitmeden önceki sene nasıl yattığını ve bizi şampiyonluktan ettiğini unutmadık. bedavaya ayda yılda bir girip belki gol atacak adam olarak alındı. seneye o da şutlanır, demba ba kim, şu anki haliyle.

abi ne olacağımıza karar verelim. şenol güneş bu ligin çok üstünde bir td. rakiplerimiz ffp kıskacında, daha da batacaklar. ligde her türlü şampiyon oluruz. tek amaç buysa, eyv elindekileri bile sat çer-çöple de şampiyon olursun. bu süreyi iyi değerlendirip direkt şampiyonlar ligine gideceğimizden 3-4 sene sonra çok farklı bir noktada olabiliriz. Ona göre transfer yapmak önemli. bildiğin 3-4 sene şampiyonlar liginin gediklisi, saygı duyulan korkulan takımı olabiliriz. ya da çorba kaynasın kafasıyla devam edebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

dzeko, mandzukic vs hayal abi. twitter'da menajer hesapları gazlıyor taraftarda algı oluşturup yönetime baskı yapsınlar biz sakalı alalım diye ama bu adamlar gelmez. avrupa'da kalıcı olmayan takıma üst düzey forvet gelmesi çok zor ihtimal. gomez iyi çıktı eyvallah ama çoğu tutmuyor işte emekliliğe geliyorlar.

3-4 sene ambargo koyarsın lige de şu kadronun avrupa'da başarı yakalaması isteniyorsa forvete değil defans ve orta sahaya ihtiyacı var. takımı ayakta tutan adam atiba şu an onun da 1 senesi kaldı en iyi ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

şenor prensini kesip oynatsa daha önce açılırdı karaboğa.

90 dakika oynadığı ilk lig maçında 1 gol 1 asisti var, sağ kanat oynadığı antalya maçı. takip eden 90 dakikalık ilk performansı 6 maç sonra, arada bi 80 dakikası var orada da golü var.

şöyle diyeyim. sezon genelinde bu adamın ligde 85+ oynadığı 4 maç var, bu maçlarda 5 gol atmış.

teşekkürler, başka diyeceğim yok.

edit:

85'ten az oynadığı 13 maçta dakika ortalaması ise 39, teşekkürler prensçi senor :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...