Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

karşılaştırmadım zaten, maçın tempousnu örnek verdim, robben de boş görürse yapıştırıyo ama arsenal ne kadar şans verdi, talişka olsa o seviyede osmanlıya attığı goldeki gib işut şansı 1 sezonda kaç kere bulabilecek? Ki o seviyede oynayan bütün futbolcular o tempoda oynuyo zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

niye her yazilani ust duzey klup olarak algiliyorsunuz ki? cita belli. gecen sezon kendini gosterenlerden biri milan'a oburu wolfsburg'a gitti. ne ust seviye takim olmasina ne de 10-15 falan verilmesine gerek yok. daha iyi lig/ulke, muadili maas yeterli. onlar da tabelasi oyunu bu duzeyde adama sistemimize uymuyor diyecegine sistemini degistirir sdfg. sut yetenegine ayip edilmis. oyle vurmaya devam etsin, herkese atar. baska vasfi da yok degil. kafayla atiyor. sezon sonu random avrupa klubu 8 verip alsa sasiracak olan var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Sneijder'ın durum biraz farklı ya, o dönem Inter de kadro dışıydı ve antremanlara bile gitmiyordu sorunları yüzünden. Ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyordu ama Inter'in biçtiği bonservisi veren kulüp çıkmıyordu. Çok fazla talibi vardı bu arada Manu falan bile istiyordu haberlerden yanlış hatırlamıyorsam.

Sneijder'ın ciddi bir sakatlık problemi vs. vardı. Prone olduğu vs. söyleniyordu artık vurun bunu gitsin deniyordu. GS gidip Inter'in istediğini pazarlık yapmadan verip aldı.

FT orada tavrında aslında haklıydı. Bu adam beklentilerdeki gibi çıksaydı GS'nin eline büyük kaçacaktı. Tam tersi çıktı, kulübün son 10 yıldaki açık ara en iyi transferi falan oldu denilebilir.

Orada GS bildiğin zar attı.

Ama işte hep aynı şey olacak diye bir şey yok. Talisca'nın transferi de biraz zar olacak. Tamam iyi güzel şuan ama kimse o paraları vermez. Maks ederi 15 falandır realde, yoksa adamın kalite bazına vs. baksak 20-25 elbet eder ama o parayı veren çıkmaz.

Sen atıyorum 10 verip aldın, bu adamı tekrar 10'a satabilme garantin bile yok. Çünkü düzen Talisca'nın olduğu yerden başka bir yere doğru kayıyor. Onunla çok değil 1 sene önce ilgilenen ve 20 vermeye hazır olan Monaco şimdi 5 milyon euro bile vermez, bu seneki takımına sokmaz mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu çok doğru ya. Gerçekten Alex'lerin, Talisca'ların dönemi bitti.
PSG'nin Barcelona'yı sildiği maçtaki orta sahası, Matuidi Rabiot Veratti. Hangisi 10 numara/Shadow Striker ?

Ha bir tık vites arttırsa ligimiz pleb ligi olduğundan yine güzel istatistikler çıkarır içeride ama dışarıda veya BPL'de falan iş yapmaz böyle adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük takımların çoğu 4-3-3 oynadığından, 3 orta sahanında çift yönlü mücadeleci olması gerekmekte, bu nedenle bu takımlarda göremiyoruz.

4-2-3-1 dizilişinde talisca gibi 10numara/shadow striker gayet kendine yer bulabilir.

Beşiktaşta taliscanın bazen sırıtıyor oluşu ise henüz 22 yaşında olup eksiklerinin olması. Eğer stoper ve önlibero kucağında hareket kabiliyetini arttırırsa yıldız olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sunderland dün Tolgay'ı izlemiş diyorlar. hani bir maça bakmazlar zaten dünkü maç leşti tolgay. ama ocakta da gündeme gelmişmiş Sunderland'in Tolgay isteği, sene sonu lens ile takas yoluna gidebilir deniyor.

tolgay'ı ben baya seviyorum oyun tarzı olarak ama bu seneki oyunumuzda iş yapmaz. dikine dribblinglerle yarı saha geçen bir adam tolgay, pas yerine, bu da onu benzerlerinden ayırıyor, önemli bir özellik ama işte bizim bu oyunda sökmez. bizim takım kısa pastan uzun pasa geçti, tolgay da dolayısıyla baya etkisiz kalıyor. lens-tolgay takası bu yüzden hem tolgay hem beşiktaş hem lens için hayırlı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani aslında mantıklı olan Oğuzhan'ı değerliyken satıp, yerine Tolgay'ı monte edip ondan yeni Oğuzhan çıkarmaya çalışmak ya da en azından onu da değerlendirip satmak olmalı ama Tolgay bu sene cidden çok dengesiz. Yedekliği kaldıramıyor gibi bir izlenim var. Güzel teklif gelirse göndermek gerek cidden.

Bu arada Sunderland ile görüşme var cidden ama Tolgay masada mı onu bilmiyoruz :D

İtalya'dan 4-5 milyon euro bandında birkaç teklif var Tolgay için onlarda olabilir. Ama yazın yüksek ihtimal gidici gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tolgay net şekilde gitmek istiyor bitirmiş kafasında, röportajlarda da yavşak yavşak olabilir vs demeye başladı bu sene. ayrıca berbat oynuyor. diğer taraftan oğuzhan'dan bir tık üst bir orta sahayı satabileceğimiz fiyata hayatta bulamayız. en azından bir sene daha tutmamız lazım; hamsik, pastore, ilkay felan getirebiliyorlarsa satsınlar sdfs

dark senin lafın gidebiliyorsa içeri şu bryan dabo'ya baksınlar yeni atiba'mız olacak adam bu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

benim laf nasıl gitsin abi sadfasd

bizden isterlerse liste hazırlayıp veriyoruz detaylı, onlar seçip yapıp kovalıyor. şu aralar bir şey istemediler. GS'ye ve birkaç anadolu kulübüne yaz dönemi için çalışma var şuan.

zaten gelecek ay o işi de bırakıyorum yarım kalan raporlarımı tamamlayıp :( o tarafa zaman ayıramamaya başladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...