Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uthgard 2 hafta!

hattok

Öne çıkan mesajlar

Yalniz adamlar iyi calisiyor. Cidden ilgililer forumlarda filan aglanmis yavas xp diye ama guzelligi o degil miydi. Tam hatirlamiyorum bu kadar zor muydu ama acele ediyor gibi geldi insanlar. Kaldi ki ara levellarda BG'ler filan var. Bu tarz kalmasi bence daha saglikli ama genel populasyonunda 1k civari kalmasi onemli.

Dev'ler boyle kalsin donate bile cakarim yeri gelirse de hazirana artik anca benim. Yetismeye caliriz bi sekil. Ozlemisiz valla Daocu.
Sosyal ağlarda paylaş

Wasabi benim nick. 260 armorsmith yaptım reinforced isteyen falan olursa söylesin en azından armoru dikerimde rahat edersiniz

Sotto said:

Yalniz adamlar iyi calisiyor. Cidden ilgililer forumlarda filan aglanmis yavas xp diye ama guzelligi o degil miydi. Tam hatirlamiyorum bu kadar zor muydu ama acele ediyor gibi geldi insanlar. Kaldi ki ara levellarda BG'ler filan var. Bu tarz kalmasi bence daha saglikli ama genel populasyonunda 1k civari kalmasi onemli.

Dev'ler boyle kalsin donate bile cakarim yeri gelirse de hazirana artik anca benim. Yetismeye caliriz bi sekil. Ozlemisiz valla Daocu.

Şu yazdığında o kadar haklısın ki... Millet o kadar acele ediyor ki gıcık oluyorum ya. 8li grup kurup kendi kafasına göre hareket ediyor herkes.Artık eskisi gibi 8li gruplara pek yanaşmıyorum hele kestiğimiz yaratıktan düşük animist varsa hiç girmiyorum bile.Miss yüzünden yaratığa vuramıyor bile. İnsanlar alışmışlar eski uthgarddaki bolluğa sanıyorlar kırmızı bize 8 10 falan vurcak. Tank halimle tanklayamıyorum asdf. Gerçi şimdi baya bi item düştü etti bugun bi kaolith yaparsam full build + bir sürü salvage item'ı düşürürüm. Ayrıca tek basına da kasılıyor tek problem item. En kötü giydikleriniz mavi olsun ki rahatça kesesiniz.

Bu arada shield parry hero rullez level kasarken.Mavi ve yeşiller vuramıyor bile bana blok yapmaktan.Sarılar da kek
Sosyal ağlarda paylaş

ivi 21 oldum. 370 de armor smith yaptım.Reinfler benden. Tek basıma kaolith caverns'i yapabiliyorum güzel drop da var orda. bi 3 level falan orda kalmayı planlıyorum sanırım farm için. Bu arada salvageda skill yükseldikçe daha mı fazla item çıkarıyorduk neydi bilen hatırlayan varsa aydınlatsın bizi.

edit : bi tane focus enc açtım
Sosyal ağlarda paylaş

Caster kasmak kolay,resistleri duzeltmisler eskiden sarıdan itibaren anormal derecede İnsafsızca resistlyordu spell atmak çok zordu. petleri de duzeltmialer.ozellike charm petler normalde nasıl vuruyorsa artık öyle vuruyor. Sorceress arkadaşım solo turuncu keserek kasıyor.
Melee kasmak özellikle düşük level da zor ne Yazıkki.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Caster kasmak kolay,resistleri duzeltmisler eskiden sarıdan itibaren anormal derecede İnsafsızca resistlyordu spell atmak çok zordu. petleri de duzeltmialer.ozellike charm petler normalde nasıl vuruyorsa artık öyle vuruyor. Sorceress arkadaşım solo turuncu keserek kasıyor.
Melee kasmak özellikle düşük level da zor ne Yazıkki.

caster iyiyse caster gidim yav, melee baya zor geldi dual filan gidiorum ama silah ve armora para dayanmio yeşil keserek de sololanmıo

baya casual takiliorum ondan milletin lvli uçmuştur patidekilerin ondan grupta bulmak zor
Sosyal ağlarda paylaş

Mosquito said:

blademaster lvl7'yim hala çok yavaş lvling yav. zonelarıda bilmiorum zaten baya zorlanıorum, solo yaratik kesme hızıda her mavi yaratiktan sonra dinlen şeklinde nerdeyse

Knk kesinlikle tek basına kascaksan Task yap yoksa çekilmiyor oyun. ilk 5 level'ı taskla o kadar basit yaptım ki tek basıma anlatamam.Sonrası için de basit. Çünkü Task ortalama 5 7 bub falan veriyor (taskların hepsini yapınca) yanında verdiği silver da cabası. Tek basına mavi farmlamaktan iyidir. Suan Chanter açtım yanlış yaptım sanırım enchanting'e vermişim moon yerine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...