Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uthgard 2 hafta!

hattok

Öne çıkan mesajlar

Leveling bu kadar zor muydu ya gercekte. Bi giriyim dedim level 1 den 2'ye gecemedim sfds. Sari zaten kesilmiyor git rez ol gel. Neyse 1-5 kasis..

Acikcasi beta oldugundan stealth char oynamak mantiksiz. Grup leveling olayini ozlemisiz en sevdigim seylerden biriydi de droplar da dusuk gibi bilemedim. Her turlu classic daoc feelingi guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi ya. Ben de bug oldu sanki gecemedim questi ugrasmadim yurumekle filan. Cidden 1-2 inanilmaz kasti haha. Her mob da 2-3 defa oldum heralde.

Sonra mavilerle toparliyorsun. Ama ozlemisiz DAOC'u. Grup leveling olayi geyikler filan. Zor bir surec leveling okay ama zevkliydi. Droplar ne alemde bilmiyorum ama, ilk levellarda para yok upgrade edemiyorsun filan. Hatirlayamadim nasil yapiyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Gorevde bi itemi nehrin karisinfaki kuledeki herife teslim etmeni istio. Nehri gecip kuledeki sleeve mi neydi adamin ismi. Onun direk ustybe itemi surukle birakla biarkiosun oyle bitio gorev.

Dun aksam newbie dostu 3 kisinin grubuna girdimde ordan toparladim olayi.oyun Bana shadowbane i cagristirdi acayip derecede. ama 50ye kdr kasmasi cok ugrastircak gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...