Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fransız dil edebiyatı ve isteksizlik :D

hattok

Öne çıkan mesajlar

Selam ben fr dil edebiyatı okuyan bir çavoyum.4. sınıf ama bitmeyecek ve istediğim bir bölüm değil kesinlikle. Şuandaki planım japonya ya da Kanadada biraz olsun kafamı rahatlatmak yaşamak.Kendimi aşçılığa baya eğilimli görüyorum ama sıkıntı şu aşçılık için güzel paralar lazım bende o yok malesef. Hangi alanda kendimi geliştirmeliyim çok fazla bunu düşünmekteyim. Açıkçası japonca fransızca ingiliççe ve türkçe ile ne kadar yürünür neler yapılır yoksa farklı bir şeylere mi yönelmeliyim? Aşçılık veya pastacılık en çok çok fazla severek yapabileceğim bir meslek ama başlangıç için biraz birikmiş sermaye lazım açıkcası. Bazı yerler 8 ayına 15.000 Kağıt istemekte :D Çok zengin değilim fakir de değiliz ama şuan ailem bilmediği için ona yönelmem olmaz. Diploma denen kağıt parçasını istemekteler :D

NE yapılabilir ne edilebilir ne konuda kendime bir şeyler katabilirim. Vasıf katabilirim? Yani bak ben de şunu yapabiliyorum demek istiyorum.FR bitse de bitmese de aynı teres olacağı için çok vasıfsız bir şey gibi görüyorum bunu. Fikirler bekliyorum sizden açıkçası.Belki benim aklıma gelmez ama sizin önerebileceğiniz bir şeyler olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bi ark vardi senle ayni konumda. ingilizcen zaten vardir diye varsayiyorum. thy nin yurtdisi ucuslarinda yemekten sorumlu adam oldu. dunyayi dolasiyo surekli siyahi kizlarla fotolarini atiyor bana.

hem ascilik hem ayni bolum hem yurrdisi meraki al iste sana hayatini yonlendirmen icin firsat
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

git bi yerin mutfağına girip çalışmaya başla yapmak istediğin işi öğren bi yandan okulunu bitir. sonrasına bakarsın. kursa gidip zibilyon para bayılana kadar bi yerin mutfağında gönüllü çalışsan daha iyi değil mi.

Yarı dramatik avrupa yapımı sanat filmi plotu için evet.
Sosyal ağlarda paylaş

önce bi üniversitenin meslek edindirme merkezi olmadığını ve bu iş için meslek yüksek okulalrı olduğu gerçeğini topluma kabul ettirebilsek oradan yürüyeceğiz de

ben 2 sene fazladan okudum mesela.. askerlik olmasaydı iki sene mis gibi okur sonra işe başlar işte 5-6 yıllık iş deneyimi sahibi olduktan sonra vizyonumu genişletmek için +2 yıl yüksek öğrenim programlarına kaydolurdum
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

benim bi ark vardi senle ayni konumda. ingilizcen zaten vardir diye varsayiyorum. thy nin yurtdisi ucuslarinda yemekten sorumlu adam oldu. dunyayi dolasiyo surekli siyahi kizlarla fotolarini atiyor bana.

hem ascilik hem ayni bolum hem yurrdisi meraki al iste sana hayatini yonlendirmen icin firsat

thy do&co sürekli eleman alıyor. Hem yurtdışı uçuyorsun hem yemek olayında gelişiyorsun. win win. Çok ağır değildi şartları. Ama diploma şart.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...