Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dogum gunu pastasini koy okullarina gondermece (mabad kucultme garantili).

di

Öne çıkan mesajlar

Simdi ahali;

Olay yeni degil, versiyonlari var ama ben yeni kesfettim, hosuma gitti, baktim konusu da yok (ya da aramada cikmadi), dedim acayim boyle bi organizasyon yapalim.

Simdi olay su;

https://www.facebook.com/pastamiuflermisin/

Dogum gununuzde, ozel gunlerde oturup pasta alip got gobek buyutmek yerine, bu sayfa ustunden koylerin ogretmenleriyle iletisime gecip pastayi cocuklara gonderebiliyosunuz.

Diyecegim o ki kullanin bunu. Zaten cogunuz gelmissiniz 28-30 yasina, mabadiniz olmus 38-40 beden, yemeseniz ne olur? Siz yemeyin, birakin cocuklar yesin.

Bu arada millet ustune gerzek gerzek seyler yazdirip ego tatmini yapmis ama biliyorumki pati'nin boyle seylere ihtiyaci yok, haliyle cocuklara basarilara dileyin, yuruyun kim tutar sizi deyin, guzel biseyler deyin iste.

Sistem soyle calisiyo bu arada, bu sayfa ile iletisime gecip bi telefon numarasi aliyosunuz, ordan WhatsApp ustunden iletisime gecip pastanizi gondermek istediginiz soyluyosunuz, siradaki koyun ogretmeni ile sizi bulusturup, maliyeti ogrenip, parayi direkt ogretmenin hesabina yatirmaniza araci oluyorlar. Siz bize gonderin biz aliriz gibi bi durum yok yani.

Bu arada bir benzer proje de surda;

https://www.facebook.com/aynebilimasevi/
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada aynebilim icin Paypal falan yok ugrasamam ama bankadan atarim bi 100-150 lira diyenler olursa ben aracilik edebilirim. Ufak tefek kur donusumleri, komisyonlar bana girsin sikinti degil.

edit : ulan ne cok typo yapiyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bu arada aynebilim icin Paypal falan yok ugrasamam ama bankadan atarim bi 100-150 lira diyenler olursa ben aracilik edebilirim. Ufak tefek kur donusumleri, komisyonlar bana girsin sikinti degil.

edit : ulan ne cok typo yapiyorum ya.

sanmıyorum paypalsız pati olsun, yoksada tembellik etmesin. bende kaydettim linki.

edit: typo insanı nkabldinden gelen bişi saf bişi zararı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yardımcı olacam Timciğim. Gördüm FB'dan dürtmeni.
Aracı olduğun için teşekkür ederim. Biz yiyeceğimize o çocuklar yesin.
Aynı tip bir bağışı geçen Alfa Romeo Turkey olarak Ağrı'daki bir köy okulundaki çocuklara kış başlamadan Çanta, bot, mont, kırtasiye, kömür vs ile yaptık. Çok çok mutlu da olduk, hem vicdanen rahatladık hem de ülkemizin yetişen ışık yüzlü miniklerine bir yardım elini de biz uzattık. Beklenenden fazla ilgi ve talep gördü. Şükür alnımızın akıyla çıktık.

Örnek olması açısından koyuyorum ve yazıyorum, çünkü başlık beklenilen ilgiyi görmemiş. Yoksa bir elin verdiğini diğer el bile görmemeli bana göre. Biz aramızdaki kampanyada isim bile açıklamadık.
tek dileğimiz bu evlatların vatana millete hayırlı evlatlar olmaları. Malum oradaki şartlarda ne ile güdülendiklerini hepimiz biliyoruz.

Bkz:

Sosyal ağlarda paylaş

Doğum günü pastası olayı da çok iyimiş de

Rotweiler said:

Ben yardımcı olacam Timciğim. Gördüm FB'dan dürtmeni.
Aracı olduğun için teşekkür ederim. Biz yiyeceğimize o çocuklar yesin.
Aynı tip bir bağışı geçen Alfa Romeo Turkey olarak Ağrı'daki bir köy okulundaki çocuklara kış başlamadan Çanta, bot, mont, kırtasiye, kömür vs ile yaptık. Çok çok mutlu da olduk, hem vicdanen rahatladık hem de ülkemizin yetişen ışık yüzlü miniklerine bir yardım elini de biz uzattık. Beklenenden fazla ilgi ve talep gördü. Şükür alnımızın akıyla çıktık.

Örnek olması açısından koyuyorum ve yazıyorum, çünkü başlık beklenilen ilgiyi görmemiş. Yoksa bir elin verdiğini diğer el bile görmemeli bana göre. Biz aramızdaki kampanyada isim bile açıklamadık.
tek dileğimiz bu evlatların vatana millete hayırlı evlatlar olmaları. Malum oradaki şartlarda ne ile güdülendiklerini hepimiz biliyoruz.

Bkz:

şunun gibi bir şey için en kısa zamanda organize edecem ofistekileri.

hllteam(tu)(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

eğer onu yapacağına şunu yapsan daha iyi değil mi mantığına girersek hiçbir iş yapamayız her zaman daha aciliyeti olan şeyler var yolun sonu lösemili çocuklarda falan biter. o yüzden en iyisi saçma da bulsan yardım kampanyalarını promote etmek. duyar kasma falan doğru olsa da olmasa da fark etmez, eğer memleketteki herkes kısa bir süre duyar kasıp kendini tatmin etmek istese gene yeteri kadar yardım toplanır zaten. biraz daha pozitif yaklaşmak lazım yoksa sokak köpeğine su verene la o kadar muhtaç insan var şunlara para harcıyonuz diyen çomardan farkımız kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

okul bulup kıyafet yardımı yapan çok yer var. Bizim şirkettekiler defacto ile anlaşıp ayakkabı vs yollamışlardı kış öncesi bir yerlere.

Pasta kısmı da güzelmiş ama üzerine isimden öte oradaki çocuklara yönelik güzel bir şeyler yazmak daha doğru olur. İyi çalışın çocuklar vs vs diye.

Kamboçya'daki abla da hep aynı menü :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...