Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

American Film Institute en başarılı kahraman ve kötü adamları seçti..

Sam

Öne çıkan mesajlar

en başarılı kötü adam hannibal lecter'la anthony hopkins seçildi; şovu sunan arnold schwarzengger aynı karakterle (the terminator) hem kahramanlar (48) hem de kötü adamlar (22) listesine giren tek oyuncu oldu; lassie tek hayvan olarak 39. kahraman oldu

ilk üçlerde norman bates (psycho), darth vader, indiana jones ve james bond da var..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister

[Bu mesaj Sam tarafından 09 June 2003 07:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim verdiğim linkte tam listeyi yazmamışlar, ben de tesadüf ettim zaten habere. AFI'nın sitesi vardır, orada yazması gerek ama adresi bilmiyorum, bilsem de çıkar mı onu bilmiyorum.. :-p

indiana jones işte negzel kahraman stereotype'ı, öyle düşünürsen james bond'u da ruslara karşı savaştığından mı seçmişler? ne alaka yani.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

en karizmatik kötü adam darth vader
en karizmatik iyi adam Ripley.

ancak en kötü ve en iyi olarak birşey söyleyemeceğim. Çünkü çok kötü çok zalimce davranan veya çok iyi ve çok saf kimse görmedim daha. Belki izlemediğim filmlerde vardır.[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...