Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Carsamba Sabahi Goztepe -> Ataturk Havaalani ?

di

Öne çıkan mesajlar

Ahali selam,

Carsamba gunu sehirlerarasi bi ucusum daha var (pati'ye dalip duran arkadasin da haberi olsun, ortalar da olmicam) lakin sabah 10'daki ucusa yetismek icin Goztepe'den kacta cikmali pek bi fikrim yok. Sabah 7-8 gibi Avrupa yonune trafik oluyo mu hafta ici? Ya da trafige kalmamak icin saat kacta cikmali?

Simdiden sagolun.

Aracliyim bu arada, toplu tasima falan yok.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

dreagloth said:

dediğimi yapsana olm hasta mısın

Abi vapur kuyrugu bekle, icinde bekle, ininde ordaki yolun sacma trafigine gir falan derken ayni sureyi alcakmis gibi geliyo nedense.

abi niye araba metro göztepe marmaray kayraray ordan yine metro ben cok rahat gitmistim.
Sosyal ağlarda paylaş

6 ozman.

Arabayi Ataturk'den kiraladim geri Ataturk'e birakicam ya, derdim o. Bi de sabah erken kalkmak dert degil, gidip havalimaninda takilirim, acar laptop'i calisirim is hic bitmediginden de kacta cikmak lazim kestiremedim.

Bu arada Flat Ofis'de calisirken sabah 6 da Goztepe'den cikip 14 dk sonra Flat Ofis otoparkina girmisligim var. hala ayniysa uca uca giderim.
Sosyal ağlarda paylaş

gecen seferde gelisi sormussutn
ayni sekilde geri donucez dostum hemde bu sefer daha az denizle!

kadikoye gidiosun metroyla, Pat ordan idoya biniosun
Pat 25 dakkada bakirkoy idodasin sora taksi

10da kalkiosa 9 da orda olman lazim
840 ta idodan inmen lazim
http://www.ido.com.tr/tr/tarifeler/2015-sonbahar-kis-tarifesi/874
07:55 kalkiomus ona yetismek icinde
0720 de ciksan yeter herhalde

nerde ev
di said:

Ahali selam,

Carsamba gunu sehirlerarasi bi ucusum daha var (pati'ye dalip duran arkadasin da haberi olsun, ortalar da olmicam) lakin sabah 10'daki ucusa yetismek icin Goztepe'den kacta cikmali pek bi fikrim yok. Sabah 7-8 gibi Avrupa yonune trafik oluyo mu hafta ici? Ya da trafige kalmamak icin saat kacta cikmali?

Simdiden sagolun.

Aracliyim bu arada, toplu tasima falan yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...