Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple Music

GERGE

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

stamp kullanan var mı spotify to apple music için???

ben denediğimde spotify'da playlistleri bulamıyor hata veriyor yetki yok diye. baktığımda playlistlerim falan hep paylaşılıyor aslında. yaşayan var mı aynı sorunu?

Çünkü stamp'in beleş versiyonu 10 tane şarkı 1 playlist'i aktarmaya izin veriyor. Hepsini geçirsin istiyorsan 7€.

Edit: Playlist'i 10 şarkı olarak bölüp aktarabilirsin bir kaç kerede aktarabilirsin. Her seferinde 10 şarkıya izin veriyor demek istemiştim ama yukarıda mal gibi yazmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:

mokoko said:

stamp kullanan var mı spotify to apple music için???

ben denediğimde spotify'da playlistleri bulamıyor hata veriyor yetki yok diye. baktığımda playlistlerim falan hep paylaşılıyor aslında. yaşayan var mı aynı sorunu?

Çünkü stamp'in beleş versiyonu 10 tane şarkı 1 playlist'i aktarmaya izin veriyor. Hepsini geçirsin istiyorsan 7€.

Edit: Playlist'i 10 şarkı olarak bölüp aktarabilirsin bir kaç kerede aktarabilirsin. Her seferinde 10 şarkıya izin veriyor demek istemiştim ama yukarıda mal gibi yazmışım.

ciddi misin ya? vay anasını ya yok mu bu işin başka bir çözümü? illa vericek miyiz bunlara 20 lirayı çok playlistim müziğim var spotify'da ama apple music'ide beğendim baya.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

ciddi misin ya? vay anasını ya yok mu bu işin başka bir çözümü? illa vericek miyiz bunlara 20 lirayı çok playlistim müziğim var spotify'da ama apple music'ide beğendim baya.

Edit: Stamp şeysi burada yazıyor.
https://stampapp.io/payments/premium/

Edit2: Bu applefy'da OSX içinmiş.
Bide applefy diye birşey var ama denemedim.
https://www.yahoo.com/tech/how-to-move-your-spotify-playlists-to-apple-music-123737925809.html
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi merak ettigim bi kac seye yanit buldum

• Family zimbirtisiyla 6 cihaza kurabiliyorum ayda 7.5 tl vererek degil mi?

babam, abim, ablam, hatun, baldiz, ben kullanabiliyoruz yani ayni premium account'u.

spotify listemi stamp uzerinden aktaricam onu da dogru anladim sanirim.

tek merak ettigim seyler;

offline kalitesi nasil? spotify ile kiyaslanir mi, ezer mi, ayni midir?
Sosyal ağlarda paylaş

aynı sayılır.

ikisi de loseless çözüm sunmuyo.

biri 256k aac digeri 320k mp3

aac daha iyi bir sıkıştırma formatı olduğu için düşük bitrate ile aynı kaliteyi sunabiliyo.

tabi ki flac değil ama tidal in ayda 30 liraya flac hizmeti sunduğu düşünülürse bu gayet ucuz
Sosyal ağlarda paylaş

ya loseless cozum degil, osuruktan ses dinlemek istemiyorum diyelim.

yoksa flac da dinleyecek olsam senin verdigin standart earpods'la dinleyecegim yani, cok bisey istemiyorum.

suan ayda 5 lira veriyorum spotify'a, 4 kisi guzel guzel kullaniriz evde iste, gayet kullanisli olur.

yalniz birimizin store US, onu TR'ye cevircez artik mecbur
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
Yeni version ile (ki kendisi macOS Sierra ile geliyor) cogu eksik tamamlanmis. Artik haftalik guncellenen iki dinleme listemiz var, biri dinledigimiz sarkilardan olusan Favorites Mix, oteki New Music Mix. 25 sarki geldi ikisi de.

Favorites Mix'i ozellikle cok sevdim ben, icinde aylar once dinleyip sonra aklimdan cikar sarkilar, sevdigim gruplarin arsivde olmasina ragmen cok dinlemedigim sevecegim tarz sarkilari filan cikti. Favorites Mix'in iyi yani sarkilarin arsivde olmasi gerekmedigi, eskiden dinlediginiz, sonra sildiginiz dinleme listelerini de kapsiyor. History'nin akilli kullanimi iste.

New Music Mix ne belli zaten. Tavsiye sarkilar iste, ama begendim ben tavsiyeleri.

Onun disinda tavsiye sistemi daha rahat kullanilir olmus. Gunluk degisen (ayni albumlerin bazilari kalabilir ama gunde bir degisiyor iste) album ve dinleme listesi tavsiyeleri var. Onun disinda yeni albumlerin geldikce eklendigi seveceginiz yeni albumler bolumu var. Ek olarak cok dinledigin sanatcilara ozel playlistler icin de bolum yapmislar.

Curated Playlist bolumu eklenmis, tek tek curator da takip edilebiliyor. Iyi olmus.

Vidyo bolumu eklenmis, konserler, klipler filan.

Radyo bolumu de guncellenmis. Radyo bulmak daha kolay.

Sonuc olarak cok iyi olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...