Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

sigaranin super zarari bir bitki ve sonrasina eklenen maddelerin yanmasi ile olusan bilesiklerin 100 lerce olmasi ve bunlarin icinde kanserojen maddeler olmasi..

bu vape de ise aroma vg pg nikotin su var..yani bir bitkideki kadar fantazi cesit soz konusu degil..arti bir yanma da yok daha cok su gliserin buhari var..bu da yanma ile olusacak kanserojen maddelerin olmamasi demek..

ha demek degil ki sutten cikmis akkasik ..ama sigara ile karsilastirinca ..temiz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Esh said:

abi diketone free likitler gayet sıfır zarar gibi bişi heralde.

istanbulun havasından daha az zararlı olabilir.

Onun zararini yeni buldular, once o da zararsizdi bilgimiz dahilinde. Her an yine zarari epey fazla olan bir aroma cikabilir. Ondan aromasiz icin diyorum ben sizi, kotu de degil ustelik dedigimi alirsaniz.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de şey sorayım.

şimdi diy coilde recommended watt olmadığı için neye göre belirliyoruz tadımı? boyle 30w tan başlatarak mı yukseltiyoruz?

ya da bir optimal watt var mı her coil için? 0.45 50w ta iyidir ya da 0.3 için 80w oturtur gibi?

Sosyal ağlarda paylaş

Ulan bu patlayan bebe yüzünden , ofiste herkese laf anlatmaya çalışıyorum sabahtan beri , elimde e-sigarayı gören haberi gösteriyor. Habertürk vs de mal mal haber yapmış , yok pili doğru kullanmış , cihazı modifiye etmemiş çocuk, olduğu gibi mağazadan almış vs diye nasıl yanlı haber yapmış onun bunun çocukları.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de ben baya vg ve pg aldım balmumcudan, 85/15 karıştırdım çalkaladım falan. bunların da demlenme gibi bi şeyi var mı? bekleyim mi daha yani? 1 gündür yatıyor 1 litre. saf su falan yazıyordu bi yerlerde ama koymadım ben illa gerekiyor mu o?

nikotin koymayım diyorum şu an ama illa istersem 24mg nbase alıp inceltirim en kötü ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Ulan bu patlayan bebe yüzünden , ofiste herkese laf anlatmaya çalışıyorum sabahtan beri , elimde e-sigarayı gören haberi gösteriyor. Habertürk vs de mal mal haber yapmış , yok pili doğru kullanmış , cihazı modifiye etmemiş çocuk, olduğu gibi mağazadan almış vs diye nasıl yanlı haber yapmış onun bunun çocukları.

aynısı bugun dediler ama bunlar patlıyormuş diye hop yakala diyip üzerine attım kaçıştılar.

Ciğerde su topluyor bunlar diyorlar birde en sevdiğim, tabikide bunu göbek mi sandınız diyip göbemi sallıyorum lıkır lıkır

Hiç eğlenmesini bilmiyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Abi simdi bi tirsiyosun ama dogruya dogru sdfg

Valla haberi ilk okuduğumda bir yusuflama gelmedi değil:D

Yorumlarından okuduğum kadarıyla , elemana mec. mod kullanıyormuş.
Mesela benim cihazda olan: 10-second cut-off, low resistance, atomizer short, reverse battery, overheating shutdown vs nin hiçbiri yok sanırsam bu mec. modlarda.

Mağazanın da suçu var tabi , öyle önüne gelen nooba mec. mod niye satıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Dark_Soul said:

aynısı bugun dediler ama bunlar patlıyormuş diye hop yakala diyip üzerine attım kaçıştılar.

Ciğerde su topluyor bunlar diyorlar birde en sevdiğim, tabikide bunu göbek mi sandınız diyip göbemi sallıyorum lıkır lıkır

Hiç eğlenmesini bilmiyorsunuz.

ahaha tam eğlenceli ofis şişkosu tipi canlandı gözümde, çok datlı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...