Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ben 6mg kullanıyordum ara vermeden önce. Şimdi green blastı 3mg ve 0mg yarı yarıya karıştırarak içiyorum. 1.5mg yani. Gayet keyifli içiyorum. Çok içim arzusu da yok. Keyfe keder.

Alien- baby ve big baby gelene kadar uwell crown-cuboid mini ile devam. Ondan sonra gelsin big vape cloudlar. :)

Bu arada yerli bir çok likit denedim, merdiven altları dahil. Kendim yapma işine de çok üşeniyorum. :( Var mı meyve aromalı, krema falan içermeyen likit öneriniz?
Sosyal ağlarda paylaş

tvf8 baby de tekli q2 coil quad T8 den daha iyi duman veriyo bu arada nedendir çözemedim.

iyi yakmıyo mu diycem ama arttırıyorum watt ı, agzım yanıyo bu sefer de sdfg

70w la 100w arasında bi duman farkı algılamadım mesela

oysa 0.4 lük tekli q2 den canavar gibi duman cıkıyor ustune aroma da daha iyi geliyor sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

tvf8 baby de tekli q2 coil quad T8 den daha iyi duman veriyo bu arada nedendir çözemedim.

iyi yakmıyo mu diycem ama arttırıyorum watt ı, agzım yanıyo bu sefer de sdfg

70w la 100w arasında bi duman farkı algılamadım mesela

oysa 0.4 lük tekli q2 den canavar gibi duman cıkıyor ustune aroma da daha iyi geliyor sanki

Abi quad coilin ohm daha düşük diil mi? çok yüksek watta çalıştırman gerekmez mi? 100+ demek istiyorum.

Youtubeda bi amca vardı wattlar falan hakkında bişi diyodu ama bu video mu emin diilim:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=PcEXvDKj5Ng?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bugün sonunda tamam alıyorum dedim. Girdim buharistana siparişimi vermeye. Ego AIO kalmamış. Şimdi bekle ki stoklara gelsin.

Buharistan değil de eğer istersen sana daha güvenli ve daha ucuz yerlerden cihazlar temin eden bir kaç yer önerebilirim. Boşver buharistanı.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Mithat said:

Bugün sonunda tamam alıyorum dedim. Girdim buharistana siparişimi vermeye. Ego AIO kalmamış. Şimdi bekle ki stoklara gelsin.

Buharistan değil de eğer istersen sana daha güvenli ve daha ucuz yerlerden cihazlar temin eden bir kaç yer önerebilirim. Boşver buharistanı.

Olur daha iyi olarak burada da kabul gören yerli kapıda ödemeli bir yer varsa uyar bana. Joyetech olduğu için kapıya geldiğinde orjinalliğini kontrol edip öyle ödeme yapmanın verdiği rahatlıkla buharistanı seçtim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Biliyoum onu. Adam mech kullaniyormus ama nasil calistigini bilmiyormus. Dukkanda kurdurmus, kullanmaya baslamis.

Aptal degiliz biz. Bu aptalmis. HG2, 0.06, mech. Adam matematik biliyorsa biz ne edelim? Eline verek dukkan hatali burada ama. AIO filan vermek lazim boylelerine.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben dün baya baktım o cocugun face yorumlarına da, hiçbir bilgi yok abi ne alet hakkında ne kullanılan coil hakkında. ama bi yerlerde "coil patladı" yazıp silmiş demişler. kimi mekanik moddan olduğunu yazmış cok net. kimi coil hatalı demiş falan filan.

şimdi ben tırsmaya başlamadım değil kendi coilimizi yapsak regulated alette, bizim de gotumuzde patlar mı boylesi diycem ama alet otomatik ohm ayarlıyo vs. bilemedim yani ne yapmak lazım boyle patlatmak için...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...