Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Bright said:

Benimki Vaper's Tongue'du :D

RainVape'den de meyveli ne bulduysam söyledim karışık tester: Hawk Sauce, Thug Juice, Blackberry, Wild Cherry, Apple Dream, Better, Spring. Bir de Gerge'nin hatrına Occupy söyledim. Hepsi 0 mg ve +2 aroma, daha 1 haftadan önce yanlarından geçmem onların.

Bir de Bahreyn Elma söyledim +3, önceki 0 aromalı Bahreyn Elma'yla karıştırdım onu da, demlensin ona da bakıcam.

Biraz karaciger enzimleri ile alakali yazilar okudum, aroma %3 un uzerine ciktigi zaman karaciger ve bobreklerde ciddi zarar vermeye basliyormus vaping.

Sindirim yolu ile alinan aroma ile solunum yolu ile alinan aromanin vucut da ki path i farkli oldugu icin, solunum yolu ile alinan aromanin olabildigince az olmasi gerektigi yaziyordu.

Rainvape in sayfasinda da buna benzer bir uyari vardi dikkatinizi cekmistir.

Edit: Hala okuma anlama safhasindayim tabii, scientfic fact degil kesinlikle yazdiklarim.
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Biraz karaciger enzimleri ile alakali yazilar okudum, aroma %3 un uzerine ciktigi zaman karaciger ve bobreklerde ciddi zarar vermeye basliyormus vaping.

Sindirim yolu ile alinan aroma ile solunum yolu ile alinan aromanin vucut da ki path i farkli oldugu icin, solunum yolu ile alinan aromanin olabildigince az olmasi gerektigi yaziyordu.

Nasıl içildiğine aromanın yoğunluğu türü ve tabanına göre değişiyor o x aroma 2% kullanılırken y aroma 8% kullanılılıyor bunun kararı max 10% aroma ne marka olursa olsun.
Subohm ile nargile çekimi yaparsan çok az kalıntı ve az yüklenme olur organlara
Yüksek ohm ile sigara sitili içersen daha fazla birikim olur diş etlerindede çekilme yapar ona vurdurursan.
Sosyal ağlarda paylaş

aromanin alinim yolu o yola toksik etkisi yoksa atilimini degistirmez..yani bizim koku esans olarak kokladigimiz kimyasallar ile tad olarak aldigimiz kimyasallar esasinda ayni maddedir..

bunun yaninda bu monekulleri bagirsaklarda sindirip kana karistirirken akcigerlerde cogu zaman direkt olarak emilimine ugrariz.bu belki akcigerlerde yangisal bir olaya neden olabilir...ama bu monekulden monekule degisir..

bu uretilen aromalar siradan merdiven alti yerlerden gelmiyor..yani kimse oturup portakaldan esans aroma vs cikartmiyor..keza kullanilan endustriel aromalar esanslar da esasen kokusunu aldiginiz seyle yakindan uzaktan alakasi olmayan kimyasal bilesikler..cunku bir cok durumda o kokuyu o esasin uretmek icin o maddenin islenmesi gereken miktar ekonomik degil..yani muz kokusu vermek icin atiyorum 100 kilo muz kabugunu vs islemek yerine benzer madde monekulu ile daha ucuza atiyorum bilmem ne bilesiginin islenmis halini kimyasal olarak elde ediyorlar..bunu muz diye kokluyor dondurmalarda yiyoruz ama muzla alakasi yok..
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da bugün geldi Raivape ürünleri. Occupy a 20ml üst girdim. Kötü çıkarsa GERGE yi yörüngeye yolluyacam adsfss. Şaka bir yana şu elmango bitsin, deneyecem testerları teker teker.

Testerlar küçük ama yaaa 5ml. Puflikit daha iyi 10 ml direkt. Ancak paketleme vs anlamında çok iyiler. Kargoda hızlı geldi..Püflikit, rainvape iyi gibi şimdilik. Şu puflikit için PATİ indirim kodu yaptıralım bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Rainvape an itibarı ile çok kötü kendi adıma.

İsim : Rainvape-Occupy
Aroma : Tütün-Baharat
VG : 70
Nikotin : 6mg
Tank ve ayarları : iJust2
Yorum : Çok kötü. Direk dökmeden önce elimdeki ice-mint ile karıştırdım fayda etmedi. Boşalttım direk. Boğaz vurumunda sıkıntı yok ama çok gereksiz bir likit. 20ml açılmamış var elimde, bu yorum dahilinde isteyene bedava yollarım. #direnemedim.
Alındığı yer (verilen linkte yoksa) : rainvape
Pati : DavidMills
Not : 1/5
-------------------------------
İsim : Rainvape-Blackberry
Aroma : Blackberry
Yorum : Berbat. Böyle iğrenç bir şey olamaz :( Hayatta içilmez. Sabun gibi tadı var. Ha böğürtlen kısmı doğru, böğürdüm resmen bu ne diye. (Direkt döküyorum)
Not : 0/5
-------------------------------
İsim : Rainvape-Gül-Nane (Nargile serisi)
Aroma : Gül-Nane
Yorum : Akşamı bu kurtardı resmen. Süper değil ama gayet içilir, nane aroması baskın. Gül'ü de alıyorsunuz ama. Hiç gül ve kokusu seven adam değilim ama, son iki likittten sonra iyi geldi :D O kadar temizlememe rağmen lanet Blackberry tadı geliyor halen :( Belki yeni coille daha iyi bile olabilir bu likit.
Not : 3/5
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...