Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

nbase alip alisabilen var mi?

yarar zarar hesabina almadan once bayaa bi arastirdim bu mereti.aromali likitlerdeki seker bobrek ve karaciger icin iyi degil diyolar.bunun yaninda aromanin icerigi hakkinda pek bi fikir sahibi olamadigimiz icin sigara kadar bilinmeyeni cok olmasada 3-5 kalem ne udugu belirsiz bir sey ictigimiz asikar oluyo.

liqua traditional tobacco kullaniyorum su anda.2 dolum sonra biter bu.ilk defa esigara kullaniyorum ve ilk aroma deneyimi boyle.12 mg niktonli bu.bundan sonra 2 tane daha cop sifatli aromali likitim daha var 10 - 12mg nikotinli.onlari bitirip yada bitirmeden bu nbase muhabbetine girmek istiyorum.

nbase kullaniyosaniz eger: pg = %, vg = %, nikotin = %
degerlerini alistiginiz miktarlarda bi yaziverin.
Sosyal ağlarda paylaş

aromalar konusunda daha once de dedigim gibi..kimse bu aromalari kendisi uretmiyor evde..uretemezsin de zaten biraz karmasik ve zahmetli surec.distilasyonlar fermentasyonlar havalarda ucusuyor aroma uretmede..insanlar disaridan aliyor..alinan da zaten gida aromasi olsun diye uretilen seyler..en azindan firmalarin urettiklerini satmasi gerekiyor ki bunun icin de en buyuk pazar gida..o yuzden gida aromasi uretme belgeli bir yerden cakma urun bile olsa kanserojen vs madde beklemiyorum..keza diger kimyasallar da ole..

mesela nbase i merckten aliyorlar..merck in es kaza toxik yada karsinojen bir sey sattigini ispat edebilirsen gelecegini kurtarirsin ole diyim..
Sosyal ağlarda paylaş

sapphire star of bombaya gectim simdi.

said:

adı: Sapphire Star Of Bombay
alım tarihi: 02/02/2016
alınan yer: sigaramo
icerik: %85 VG, %10 PG, 12mg nikotin
tadım: puro & kiraz, hafif ve içimi oldukça keyifli. bugüne kadar tattığım en iyi juice.
sweet spot: 40 watt, 0.5ohm basıyorum. ustune birde turk kahvesi, imba oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Elmangoyu ben hiç beğenmedim, aroması yok gibi bişey alamadım ben elma tadını. Abyss ve Tiger’s Blood ise iyiydi tekrar tekrar sipariş verebilirim. Likitim ise satmamak için uğraşıyorlar resmen 3 gündür 4 kişiyle muhattap olmama rağmen sipariş veremedim. Elden falan alabilen varsa likitim ürünlerini ondan satın alayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Püf Likit Abyss.

http://m.memegen.com/6i92av.jpg

En ust kalitelisi bu cikti. Burada dururum ben. Yeterli. Bunu kesin dene, bunlari sevdiysen bunlari da seversin demiyorsaniz.

RainLiquid Occupy
Püf Likit Abyss
Efkar Güldeste

Bu ucunu ceviririm sanirim sikilana kadar.

Tek denenmeyen su anda aldiklarimdan RainLiquid Bahreyn-Elma. Onu da iStick Basic icin sakliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Neli olduklari hep yaziyor diye yazmadim. Yazayim:

RainLiquid Occupy 3mg : Hafif vanilya, tarcin ve sut aldim ben. Arada farkli baharatlar da cikiyor sanki yaninda yedigim-ictigime gore. Epey dolu bir tadi var. Nickel ile 270 derecede sevdim bunu.
Püf Likit Abyss 3mg : Bu da karisik. Once bir nargile tutunu havasi var, ardindan absinthe ve nane geliyor cidden. Absinthe nasil diyen icin hafif anason tadi ve yumusak baharatlar. Titanium ile 240 derecede iciyorum.
Efkar Güldeste 0mg : Burunda gul kokusu, agizda az sekerli gul receli tadi. Aroma baskin ama guzel cok. Titanium ile 250 derecede ictim bunu. Arada en sade olan bu. Ama benim gibi sade tatlari sevmeyen birini bile hayran birakti.

Ayarlar Ego One ve Tron icin.

En aradigim nargile tadini Abyss 3mg ile yasadim. Ayni resmen naneli nargile ile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...