Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

@Daesu;

Orijinali ile çakmasının arasındaki farkı orijinalinin tadını almadan bilemezsin yalnız. Yani kimya meselesinde çoğu şeyi ayrıştıramıyorsun. Evet dominant aromalara aynıdır, ama adam 0,05 gr anason tadı koyuyorsa bambaşka olabilir. Ha şu da var söylediğin gibi, atla deve değil "çok yakın" hatta "aynısını" bile yapabilirsin ki bunlar e-likit siteleri asdfsdss. Ama yine de orijinalin tadına bakmak lazım önce. Hoş belki orijinali bile boktan, bilemiyoruz denemeden.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 3 dakika kadar dusundum de neden ay sunu bunu getirtecegiz diye kasiyoruz ki..

bize ne lazim..base..vgpg..zaten var..

nikotin -size lazim o da var..

baska ne kaliyor..aroma..

e haci muhakkak yurtdisindaki elemanlar sahane uretiyordur da..tr de de varmis ay kuzum..

hatta flavor company diyince wiki de ilk su cikiyor..

aromsa..

gebze kocaeli..

haci suralarda oturan varsa bi tel edip kardes bi deneyelim filan dese..

benim aklima ilk damla sakizi aromasi filan geldi mesela..yok mu kocaelispor.. ??
Sosyal ağlarda paylaş

Aromsa’nın özellikle tütüne uyumlu özellikte geliştirip ürettiği üstün kaliteli aroma vericiler bu sektörde de öncelikli olarak tercih edilmektedir. Nargile tütün ürünleri için, kapuçino, kahve, çikolata, kavun, iki elma, karpuz, bergamot, vişne, muz, nane, ananas, moka, fındık, üzüm, şeftali, portakal, passion fruit, çilek...gibi çok çeşitli ve zengin bir aroma verici yelpazesi bulunmaktadır.

Aynı şekilde Aromsa'nın sigara ve pipo tütünleri için de özel olarak geliştirilmiş farklı ve zengin bir aroma verici portföyü bulunmaktadır.

diyor mesela..
Sosyal ağlarda paylaş

abi iste tr'de durum daha vahim, bide devlet yasaklayınca bu elektronik sigara ve aromalarını, konu direk merdiven altına donuyo.

su turkiyedeki karıstırıcılardan biri daha fazla para kazanayım diye içine b.k koysa haberimiz olmaz o derece feci bi durum.

ev yapıma gecmemiz lazım o veya bu sekilde ama iste, gumrukten sokması dert, turkiyede ki aromların diacetyl durumu belli degil.

devlet yasaklayacagına, tam tersine denetim altına alması lazım.

yasaklanacak bi mevzu olaydı ciddi ciddi, herhalde bizden daha once avrupa amerika yasaklardı.

neyse evyapda yakalanırsak bizde iciciyiz deriz artık ahaha

su haberleri izledikce lan ne kafalar var ya derdim de demekki oluyomus :D

Sosyal ağlarda paylaş

abi yurt disindan gelenin diacetyl free oldugunun garantisi ne..

diacetyl den niye korkuyorsunuz..

Diacetyl occurs naturally in alcoholic beverages and is added to some foods to impart its buttery flavor.

diyor..bildigin margarinlere hatta tereyagina bunu koyuyorlar bile..

diasetyl efsanesinin arastirmasi da su..

peki ne yapacak bu diacetyl ..respiratuar hastalik..o ne..en fazla oksurur icmeyi birakirsiniz..egsoz dumanindan daha kotu degildir etkisi ..
Sosyal ağlarda paylaş

bu recipi Odeon attı bugun misal bana

http://e-liquid-recipes.com/recipe/255064/INTERNAL+LEAK+OF+CUTWOOK+UNICORN+MILK

sunla uraşıp yapan adam cok rahat para kazanır reklamınıda yaparsa

nette birsürü recip var, iş olmıycak sunla kesinlikle ugrasir yapardım
yap koy 1 litre kenara kafa rahat
Sosyal ağlarda paylaş

dana redditte filan diacetyl'in cok mevzusu dondu, tamam sindirim sistemi ile alınca soruna yol acmıyor o dogru da, iste solunum sistemi konusunda baya bir tartısması dondu, hatta redditteki supplier liste bile eklediler bu mevzuyu.

https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/wiki/supplier_list

ha su anda bunu yurtdısından alırkende garanti etmemiz mumkun degil, sadece buyuk olan adı olan satıcıya iste guveniyorsak, biz diacetyl-free'yiz demesine tav oluyoruz o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

samael said:

Merhabalar, Gölge likitlerini ben hazırlıyorum =)

Seru said:

abizci tatilden gelmiş var mı indirim kodu?

Hehe =) Bu durumda süpersonik yaratıcı bir kupon adı olan 'pati'yi girdiğinizde, %10 indirim alacaksınız, 150 tl ve üzeri alış verişlerinizde de kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Görüşmek üzere =)

250 TL lik siparişten sonra bu mesajı okumak biraz üzücü oldu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...