Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Philips XTREME VISION H4 Ampül Seti

Liebe

Öne çıkan mesajlar

http://www.hepsiburada.com/philips-xtreme-vision-h4-ampul-seti-130-fazla-isik-20-beyaz-isik-103816-p-OTM103816

yanlış yönlendirme yüzünden bu ampulleri aldım aracıma, benim araç h1 ve h7 kullanıyormuş farlar için dolaylı olarak öğrenmiş oldum asdafd

63,91 tl ye geldi hepsiburadadan, tertemiz duruyor 50 tl ye vereyim de ihtiyacı olan alsın, fazla zarar etmiş olmiim bende :(

maltepe civarı elden teslim edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

kargoyla aynı fiyata gelecek :(

abi gelecek de en azından ihtiyacı olan benden almış olur, ben de az zarar etmiş olurum dedim :( hem kargo 7-8 lira tutmaz mı ya minnacık kutu?

@nötro abi normal ampullerden değil bu çok daha yoğun ve güzel aydınlatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bunun kapağında minicik 2 tane tırnak var, yarım saat kırmadan açmak için uğraştım ama kesinlikle açamadım en Son ee yeter lan deyip asıldım ve kırdım dolayısıyla iade ihtimalim kalmadı. O kadar sağlam bir kutu yapmışlar ki ampullere ulaşabilme imkanı yok kesinlikle kırmadan ya da ben bulamadım nasıl olduğunu. Alan olmazsa napalım artık kayınpederin i20 ye yar olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Daha yeni 1 takım kışlık lastik aldım adama dua borcu birikti baya ahaha mallık yaptım diye sinir olup satayım dedim ama aynen uğraşmaya gerek kalmayacak görüşemedik bayadır gidince ona vereyim bari.

Bu arada yanlışım yoksa uzunları Yakınca Kısalar kapanmıyorsa h7 oluyormuş kapanıyorsa h4 oluyormuş muş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...